3 موضوع پرطرفدار یوتیوب که نیاز به تصویر و صدای شما دارد

3 موضوع پرطرفدار یوتیوب که نیاز به تصویر و صدای شما دارد
3 موضوع پرطرفدار یوتیوب که نیاز به تصویر و صدای شما دارد

اگه از جمله کسانی هستید که میخواید یوتیوب شروع کنید و یا شروع کردید ، به احتمال زیاد یکی از چیز هایی که خیلی ممکنه برای شما دردسر ایجاد کرده باشه ، موضوع چنل و ویدئو های شماست . اگر موضوع درستی برای چنلتون انتخاب نکنید ممکنه هیچ وقت از اون چنل به درآمد نرسید و موفق نشید . توی این پست 3 موضوع پرطرفدار یوتیوب برای چنل شما که نیاز به تصویر و صدای شما داره بهتون معرفی می کنیم.

⏺ موضوعات ترسناک

اخیرا موضوعات ترسناک و ویدئو هایی که در مورد چیز های عجیب و غریب و ماورایی هستند طرفدارای خیلی زیادی در یوتیوب بدست آوردن . شما هم میتونید با انتخاب یکی از این موضوعات بازدید زیادی بدست بیارید . معمولا این سبک از موضوعات نیاز به انجام تحقیقات زیادی دارن و دادن اطلاعات اشتباه به مخاطب باعث میشه هم از طرف یوتیوب و هم از طرف مخاطب ها جریمه بشید . میتونید این نوع موضوعات رو بدون چهره هم پوشش بدید که در این صورت ممکنه کارتون سخت تر بشه .

⏺ ولاگ

ویدئو هایی که بیرون از خونه و معمولا در یک جای متفاوتی تولید میشن ، جذابیت بیشتری برای مخاطب دارن . معمولا در یوتیوب فارسی مخاطب ها عادت به دیدن ویدیو های پشت میزی مثل ری اکشن یا گیم دارن و بخاطر همین وقتی ویدئوهایی مثل ولاگ تو یوتیوب فارسی قرار میگیره مخاطب ها بازخورد خوبی نسبت به اون نشون میدن . معمولا ضبط و ساخت ولاگ سخت تر مابقی ویدئو هاست ولی واقعا ارزشش رو داره !

⏺ گیمپلی

افراد زیادی در یوتیوب هستن که گیمپلی های مختلفی از بازی های مختلفی توی این پلتفرم قرار میدن ، ولی این افراد زمانی با بقیه فرق پیدا می‌کنن که معمولا این گیمپلی هارو بصورت فان و خنده دار تولید می‌کنن . معمولا ویدئو های خنده دار و فان در یوتیوب فارسی ، بیشتر مورد ‌پسند قرار میگیرن و شما هم میتونید از این موضوع برای چنلتون استفاده کنید ‌. توجه داشته باشید یکی از چیز هایی که برای ساخت همچین محتواهایی نیاز دارید و باید بلد باشید ، ادیت کردن بصورت فانه .

4/5 - (1 امتیاز)

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *