شیفتینگ (شیفت کردن) چیست؟ چگونه شیفتینگ کنیم؟

شیفتینگ چیست؟
شیفتینگ چیست؟

شیفتینگ (شیفت کردن) چیست؟

تا حالا شده دلتان بخواد وارد زندگی فیلم‌ها و دنیایی شوید که فقط داخل ذهن شما وجود دارد و داخل آن دنیا زندگی کنید.در ادامه این پست با سایت مجله روز همراه باشید تا با شیفتینگ آشنایی کاملی داشته باشید و به جواب شیفتینگ چیست؟ برسید.

آیا شیفتینگ حقیقت دارد؟

شیفتینگ یا تغییر حالت از جهانی به جهان دیگر تنها یک عملیات ذهنی مانند پرواز روح می باشدبه عبارتی در شیفتینگ هیچ تغییر مسیر و یا مقصد به جهانی حقیقی دیگر ، وجود ندارد یک عملیات ذهنی شیرین و دلنشین یا بهتر است بگویم یک عملیات گول زدن مغز و ذهن می باشد .
به عبارتی اگر بخواهیم بگوییم شیفت این به معنای تغییر از جهانی به جهان دیگر به صورت واقعی است باید بگویم این کاملا اشتباه است چرا که شیفتینگ فقط و فقط عملیات ذهنی است.

شیفتینگ چیست؟
شیفتینگ چیست؟

CR و DR در شیفتینگ چیست؟

شیفتینگ ، شیفت کردن یا انتقال به این معنی است که شما ذهنتان را از زمان حال و این دنیایی که هستیم یعنی CA به دنیای مورد علاقه‌ی خودتان که میتواند حتی زندگی در کشور دیگر ، زندگی اشرافی و یا زندگی داخل سریال‌ها باشد تغییر بدید که DR نامیده می شود و معنی اش یعنی همان دنیایی که قراره خلق کنیم.

شیفتینگ چندین ماه است به عنوان یک ترند جهانی در تیک تاک قرار گرفته است و کسانی که شیفت موفق داشتند از تجربیات خودشان گفتند که تعدادی را به همراه روش شیفت کردن در پست های دیگر در سایت قرار دادیم.

تفاوت شیفت با خواب و رویای صادقانه یا شفاف چیست؟

در خواب معمولی شما نمی‌توانید انتخاب کنید که خواب ببینید یا خیر. نمی‌توانید نوعش را انتخاب کنید و در رویای شفاف یا لوسید دریم هم کاراکترها احساسی ندارند و همین‌طور کاراکتر خودتان ، افراد و خیلی چیزای دیگر دست خودتان نیست و حتی نوع رفتار اشخاص شباهتی به خود واقعی‌شان ندارن. نمی‌توانید صدا ، بو و مزه‌ها را مثل دنیای واقعی حس کنید ولی در شیفت کردن اصلا اینطور نیست چیزی که می‌بینید و جایی که هستید دست خودتان است.بو ، مزه و صدا را مثل دنیای واقعی حس می‌کنید و می توانید با کاراکترها ارتباط برقرار کنید و دست خودتان است چه زمانی از آن برگردید.

شیفتینگ چیست؟
شیفتینگ چیست؟

در حقیقت نمی شود گفت شیفت کردن دنیای واقعی  است چون اگه کاملا واقعی بود اگر آنجا آسیبی می‌دیدید و داخل دنیای واقعی هم این آسیب برای شما وارد می شد که شیفت کردن همچین چیزی نیست و اتفاق نمی افتد ولی شیفت برای شما دنیایی می‌سازد که خیلی به این واقعیت نزدیک است.

برای شیفت کردن باید چیکار کنیم؟

لیستی از چیزی که میخواید ببینید و یا خودتان باشید بنویسید اسکریپت داخل یک برگه جزییات ظاهری اخلاقی خودتان ، بقیه و همینطور مکانی که میخواید و بنویسید(این مورد را هم میتوانید اضافه کنید که یک دقیقه دنیای واقعی برابر یک هفته زندگی در آن دنیا باشد)
بعد به پشت دراز بکشید، ریلکس کنید ، بدنتان را شل کنید و چشم هایتان را ببندید و تا ۱۰۰ بشمارید (لازم نیست حرف بزنید و تو ذهنتون شمارش و انجام بدید)
1 من شیفت میکنم
2 شیفت کردن برای من خیلی راحته
3 به اسونی شیفت انجام میدم
و همینطور بشمارید تا به 100 برسید و بگویید من شیفت کردم و چشم هایتان را باز کنید.اگر شرایط را رعایت کرده باشید و ایمان داشته باشید سفرتان با موفقیت انجام خواهد شد.

عوارض شیفت کردن چیست؟

شیفتینگ عوارضی‌ که به جسم شما آسیب بزند را ندارد و مسلما وقتی واقعا آنجا میمیرید در دنیای واقعی مشکلی برای پیش نمیاد و فقط بیدار می شوید.فقط هنگام انجام دادن و برگشتن استرس و بالا رفتن تپش قلب را تجربه می کنید که برای خیلی ها خوب نیست و اگر بیماری جدی و قلبی دارید بهتر است از اینجام این کار خودداری کنید.

بهترین روش شیفتینگ

بهترین روش شیفتینگ از نظر ما روش بدون متود هست که در این روش فقط کافی است اسکریپت شما یعنی لیست مشخصات DR که می‌خواهید داشته باشید را کاملا بلد باشید و چند بار مطالعه کنید و در مکانی کاملا آرامی ریکلس کنید.

یک سابلیمینال برای شیفت موفق برای شما  آماده کردیم که می‌توانید هنگام شیفت از آن استفاده کنید.دراز بکشید و بعد از چند نفس عمیق شروع به شمارش اعداد کنید و با فاصله‌، داخل ذهنتون شمارش کنید و به چیزی غیر از هدف و رسیدن به DR فکر نکنید.حتما از تجربه‌های موفقتان در کامنت ها برای ما بگویید و اگر سوالی راجع به شیفت کردن هنوز برای شما باقی مانده است از ما بپرسید و ما مثل همیشه آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما کاربران عزیز مجله روز هستیم.

آیا شیفتینگ گناه است؟

شیفت کردن مانند خواب دیدن است و همانطور که خواب دیدن گناه نیست و شیفتینگ هم مشکلی ندارد.

چرا نمیتوانم شیفتینگ کنم؟

برای شیفت کردن تمرین و تکرار لازم است و اگر کاملا تسلط داشته باشید بستگی به شما دارید که بین 10 دقیقه تا 3 ساعت انجام دهید.

آیا شیفتینگ حقیقت دارد؟

همه چیز به شما بستگی دارد و البته مدارک و گفته هایی وجود دارد که حقیقی بودن شیفتیگ را تعیین می کند.

5/5 - (13 امتیاز)

51 نظر

 1. یکی بگه من برای یادگرفت کامل شیفت از کجا یاد بگیرم

 2. من شیفت کنم و بنویسم بجای من یکی دیگه بره امتحان منو بده واقعا همچنین چیزی اتفاق میوفته

 3. من میخواستم شیفت کنم
  فقط میخواستم بدونم وقتی شیفت میکنی ولی درست نمیشه ضربان قلب میگیری و….. ولی عمل نکنه تا چند روز نباید شیفت کرد؟

 4. ببخشید ی سوال
  اینکه یجا دیدم نوشته بود وقتی شیفت میکنی میتونی توی اسکریپت بنویسی ک وقتی تو دنیای شیفتینگ هستی کلون ت تو دنیای واقعی فعالیت بکنه و خودت تو شیفت هستی و اون کلونت تو دنیای واقعی بجای تو فعالیت میکنه
  این درسته؟!

 5. افسانه رنجبر

  خیلی خوب بود لطفا مطالب بیشتری در این مورد بذارید

 6. سلام من چن بار تست کردم نشد
  مشکل به نظرتوت چیه؟
  شاید حواسم یکم پرت شد
  شاید

 7. میگن شیفت کنی ممکنه چشم سومت باز شه موجوداتی مثل جن اینارو ببینی😐راسته؟

  موجودات فراطبیعی و چیزای فراطبیعی
  خب بله درسته
  برا همینه که میگن وقای چشم سومت باز میشه چیزایی که نباید ببینیو میبینی

 8. لطفا جواب بدین

  سلام ببخشید میگم میتونیم توی اسکریپت بنویسیم که زبون کارکترها ژاپنی یا هر زبون دیگه ای باشه و خب ما اون زبون رو توی این دنیا بلد نباشیم خواستم ببینم وقتی شیفت کنیم چه اتفاقی میوفته زبون اونا رو بلدیم یا نه؟
  و متوجه میشیم که توی این دنیا یادمون بمونه؟
  لطفا جواب بدین

 9. میخواستم بدونم آیا امکان داره توی دنیای شیفت روحمون بمیره چون میترسم وقتی شیفت شدم روحمو از دست بدم چون اونجایی که یبار تلاش کردم شیفت کنم یچیزی داشت که روحو میکشت یه همچین چیزی میترسم بشه میدونید یا اینکه ناخودآگاه اونجا شیفت بشم این اتفاقا بیفته اصلا امکان نداره اونجا آسیبی ببینیم درسته؟

 10. بعد من یسری شیفت کردم استرس داشتم قلبم درد میگرفت چیکار کنم؟

 11. سلام عزیزم یه سوال دارم میخواستم بدونم میشه ناخواسته شیفت بشیم من میترسم یهو مثلا تو خواب عادیم شیفت بشم میترسم بهم آسیب برسه آیا آسیب میزنه که هر شب انجام بشه یا اینکه خطری نمیرسونه که نا خود آگاه شیفت بشی؟

 12. وقتی شیفت کردیم چجوری باید ازش خارج بشیم؟
  و اینکه خطری نداره؟ من یکم از انجامش میترسم

 13. سلام راسته که میگن اگه اونجا یه چیزیو یاد بگیری مثلا یه زبان دیگه توی این دنیا هم میتونی ازش استفاده کنی؟

 14. میشع فقط تا 100 بشماریم؟ یعنی حرفی نزنیم نگیم 1 من شیفت میکنم…اخه حواسم پرت میشع

 15. اگر بخوایم به کارتون ها شیفت کنیم دو بعدیه یا سه بعدی؟

 16. سلام میتونیم سابنیمنال گوش بدیم ؟

 17. بد یه سوال دیگه😅
  یجا خوندم که باید کلمه رمزو بنویسی
  اگه رمزو یادت بره اونا گیر میکنی؟

 18. سلام یه سوال میشه دونفری اینکارو انجام داد؟

 19. سلام به مغزمون آسیبی وارد نمیشه؟

 20. من قبلا خیلی تصور میکردم و مینوشتم و وقتی میخوابیدم دقیقا تو تصورام زندگی میکردم . چند روز پیش فهمیدم که این کارایی که من میکردم اسمش شیفتینگ هستش و ادمای زیادی اینکارو انجام میدن
  خواستم راجع به این بگم که اگر به مدت زیادی شیفت کنید به دنیاهای دیگه ، بعد یه مدت افسردگی شدیدی میگیرید و حسای خوبی بهتون تو زندگی واقعیتون دست نمیده ، در واقع زندگیتونو گم میکنید اینکار برای حداااکثر هفته ای یکبار خوبه نه بیشتر که واقعااا کار درستی نیست خودتون خیلی اذیت میشید

  • نه اصلا اینطور نیست چون منم مثل تو الان فهمیدم کاریرکه هرشب انجام میدم شیفته حتی اون تپش قلب بالا احساس استرس و حسی که خیلی عجیبه رو موقع برگشت دارم و تنها راه برگشتمم گفتن اسم یه نفره اما افسردگی یا همچین چیزی واقعا نیست

 21. سلام من شیفت رو خیلی وقته که میدونستم و الان تونستم کامل تر بفهمم فقط خیلی سایتا و چنلا گفتن شیفت دنیای تو ذهنه و خیلیا گفتن شیفت در واقع سفر کردن به یک دنیای موازیه که از طریغ فرکانس و ذهن صورت میگیره و همه چی واقعیه…. ولی الان شما گفتین فقط یه دنیا تو ذهنه و نمیشه گفت واقعیه. الان کدوم درسته؟
  و چطوری باید ثابت کنیم که شیفت واقعی یا غیر واقعیه؟

  • سلام
   هیچ مدرک علمی برای ثابت کردن واقعی بودن شیفتینگ وجود ندارد
   از طرفی دیگر شما از قبل سفر به دنیای توی ذهنتون آن را می سازید و یا قبل ساخته بودید

 22. حتما باید بنویسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج کامنت