بیوگرافیسرگرمی

بیوگرافی رامیراد (رامین صالحی یگانه) خواننده ایرانی سبک پاپ

بیوگرافی خواننده جوان رامین صالحی یگانه (رامیراد)

رامین صالحی یگانه ( با نام هنری رامیراد ) Ramirad متولد 15 تیر ماه سال 1372 در شهر تبریز است . هم اکنون فعالیت هنری خود را در تهران ادامه می دهد و در این شهر زندگی می کند.

بیوگرافی رامیراد

شروع فعالیت

این خواننده از سن 7 سالگی به موسیقی علاقه پیدا کرد و از همان سن فعالیت های خاص این هنر را شروع کرد. در ابتدا از خواندن قرآن شروع کرد و با صدای زیبایی که داشت نغمه های قرآنی را نزد استادان بزرگی یاد گرفت.

بیوگرافی رامیراد

الگو گرفتن از بزرگان

یادمه استاد عزت الله انتظامی یه جمله گفتن این جمله در مغز من حک شد و همیشه بهش فکر میکنم گفتن هنر مثل قطار میمونه ایستگاه های زیادی داره و باید بتونی در ایستگاه خوبی پیاده بشی ایستگاه اول ایستگاه شهرت _ ایستگاه دوم ایستگاه ثروت _ ایستگاه سوم ایستگاه شهوت
من تمام سعی خودم رو میکنم در این ۳ تا ایستگاه پیاده نشم قول نمیدم ولی تمام سعی خودم رو میکنم .
این جمله به اندازه ۱۰ سال درس دانشگاه ارزش داره . هدف اصلی من در زندگی کمک کردن به انسان هاست فرق نداره مال کدوم مرز و بومی باشن .

بیوگرافی رامیراد

شروع موسیقی از کودکی

طی چند مصاحبه اخیری که داشتم در مورد خودم توضیحاتی دادم و گفتم که از سن ۷ سالگی وارد دنیای موسیقی شدم . در دوران راهنمایی و دبیرستان من جزو گروه سرود بودم و تک خوان گروه بودم .
مهم ترین چیزی که در خواندن به من کمک بسیاری کرد خواندن حرفه ای قرآن بود.

بیوگرافی رامیراد

آهنگ هایی که منتشر نشد!

من ترانه های زیادی خوندم که به دلایلی منتشر نشدن اولین ترانه ای که خوندم سال ۹۵ به نام چشم آبی بود به تنظیم کننده گی دوست عزیزم شهرام .

بیوگرافی رامیراد

همکاری با تنظیم کننده های بزرگ کشور

با تنظیم کننده های خوب کشور کنار هم تجربه همکاری داشتیم و همه جوره بهم کمک کردن که از سال ۹۷ با حسن بابا محمودی آشنا شدم که از نظر من دانشمند موسیقی بهش میشه گفت اولین همکاری ما ترانه حواست نیست بود که جالبه بدونید اون آهنگی که بهم داده بود و من تمرین کرده بودم روز ضبط خود به خود من با یه آهنگ دیگه خوندم و حسن بابا خوشش اومد و تنظیم رو کلا عوض کرد و جالب تر اینکه ترانه بعدی که زلزله هست اونم همین اتفاق افتاد فقط این بار چون ناظر ضبط خود حسن بابا بود هم شعر رو یکم تغیر دادیم هم آهنگ رو و دوباره کل تنظیم رو عوض کرد و این خاطره خیلی خوبی شد برامون.

بیوگرافی رامیراد
یکی از با استعداد ترین تنظیم کننده های کشور میشه اسم رضا پناهی عزیز رو آورد که دوستی منو رضا از سال ۹۸ شروع شد و اولین همکاری ما ترانه کمیاب بود که از نظر من یکی از بهترین ترانه هایی که من تا امروز خوندم و هر روز گوش میدم این ترانه رو و سیر نمیشم رضا پناهی خوش قلب ترین رفیق منه انسان بزرگ از نظر من در این چند سال همه جوره ازم حمایت کرده و من همیشه قدر دان زحماتش هستم منو رضا بیشتر از ۶ ترانه باهم کار کردیم و در آینده نزدیک منتشر میشن که امیدوارم خوشتون بیاد.

بیوگرافی رامیراد

عقیده به داشتن کار گروهی

از نظر من یک خواننده تنهایی به هیچ جایی نمیرسه اگه به جایی رسیده حتما اون موفقیت رو باید بین تیم و گروه تقسیم کرد .

بیوگرافی رامیراد

می توانید به پیج اینستاگرام این خواننده وارد شوید و از کارهای جدید او با خبر شوید. Ramyrad1 ✔

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *