سرگرمیمطالب جالب و خواندنی

4 کلیپ سمی که در اینستاگرام معروف شدند

در این پست از مجله روز 4 کلیپ سمی که در اینستاگرام معروف شدند را آماده کردیم.برای دانلود و تماشای این کلیپ ها در ادامه پست همراه ما باشید.

کلیپ اول : گاز ورمه ترکی

گاز ورمه یک جمله ترکی بوده که مربوط به یک ویدیو در فضای مجازی می باشد و ماجرای آن این است که شخصی خودرویش در جاده برفی گیر کرده و یکی از هموطنان ترک زبان در حال کمک کردن به این شخص می باشد و به زبان ترکی به او می گوید که گاز ورمه.

نحوه کمک کردن این هموطن ترک زبان به شهروندی که در جاده گیر کرده است باعث شده سوژه برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد و با آن دابسمش هایی را درست کنند و در صفحه اینستاگرام به اشتراک بگذارند .برخی‌ها که به زبان ترکی آشنا نیستند گمان می کنند این جمله توهین آمیز است در حالیکه منظور از گاز برمه یعنی گاز نده.

کلیپ دوم :تموم شد خیلی تاثیر گذار بود

بازی عالی رضا عطاران سوژه ی اینروزهای فضای مجازی شد .. در سکانسی رضاعطاران یک دیالوگ در جواب به بازیگر نفر قبل میگوید که این دیالوگ این بود ” تموم شد خیلی تاثیرگذار بود ” . این دیالوگ ترند شد.نام این فیلم ” هزارپا ” است.

کلیپ سوم : اه اه اه چندش

کلیپ اه اه اه از امیر مهدی ژوله که حسابی در اینستاگرام ترند شد.

کلیپ چهارم : بیا پایین بچه

یک پسر بچه ای داره سخنرانی میکنه و یک پیرمرد هم میاد بهش بیا پایین بچه بیا پایین *سشر نگو سرمون درد گرفت.این کلیپ هم حسابی در اینستاگرام مشهور شد و تیکه کلام افراد زیادی شد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *