مراقبت پوست

10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR

10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR
10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR

بهترین متد برای شیفتینگ چیست؟ چند روش شیفت کردن وجود دارد؟اگر شما هم مانند ما عاشق شیت کردن شده اید، احتمالاً این سؤالات را از خود پرسیده اید.در ادامه این پست  10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR را آماده کردیم.

با توجه به مطالبی که در مورد متدهای شیفت کردن درسطح وب فارسی وجود دارد کاربران در یافتن یک متد متمرکز و قابل فهم با مشکل مواجه  می شوند.در این پست تصمیم گرفتیم منبع زیر را برای کسانی که کنجکاو هستند و نیاز به متد برای شیفت کردند دارند، گردآوری کنیم.

قبل از هر چیزی امیدواریم که این متدها برای شما مفید باشد! توجه داشته باشید که ما این روش‌ها را اختراع نکرده‌ایم، و مستندات کمی در مورد اینکه چه کسی هر کدام را ایجاد کرده است، وجود دارد، زیرا این روش‌ها در سایت ها و شکبه های اجتماعی بسیار گسترده شده‌اند.

اگر فکر می‌کنید شخصی یا منبعی وجود دارد که برای روش‌های زیر شایسته است لطفا در نظرات این پست به ما اطلاع دهید!

نکته مهم : این مقاله به هیچ وجه جامع نیست، اما ما تا جایی که ممکن است متودهایی را قرار داده ایم تا به شما کمک کنیم همه اطلاعات را در این پست دریافت کنید. اگر فکر می‌کنید روش‌های تغییر دیگری وجود دارد که باید اضافه شود، در نظرات به ما اطلاع دهید.
10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR
10 متد شیفت کردن برای رسیدن به DR

متد ریون (Raven) در شیفت کردن

این یکی از محبوب ترین روش های شیفتینگ است. اغلب در TikTok به آن اشاره می شود و شامل دراز کشیدن در حالت ستاره دریایی روی تخت و شمردن تا 100 است.این روش معمولاً با پخش سابلیمینال و یا جملات تاکیدی مثبت بین اعداد همراه است.

متد آلیس در سرزمین عجایب

متد شیفتینگ آلیس در سرزمین عجایب شامل مدیتیشن و سپس دراز کشیدن به پشت و تصور کردن خود در کنار درختی که زیر ان نشسته اید تا زمانی که موجودی (خرگوش) از کنار شما بگذرد، در آن زمان قرار است آن‌ را تعقیب کنید تا زمانی که لانه اش برسد.سپس قرار است کلیدی پیدا کنید که درب DR شما را باز کند.

متد روش بالش

روش بالش یک متد ساده شیفت کردن است که شامل نوشتن جملات تاکیدی روی یک تکه کاغذ، تکرار آنها قبل از خواب و خوابیدن با کاغذ زیر بالش است.

متد ضربان قلب یا Heartbeat

متد ضربان قلب درشیفت کردن روشی است که شامل گوش دادن به صدای ضربان قلب می شود. شما قرار است به این صدا گوش دهید و تصور کنید که روی سینه کسی از DR خود دراز کشیده اید.

وقتی صدا متوقف می شود، باید تصور کنید که این شخص از شما می پرسد که آیا می خواهید بروید، در این مرحله h, شما را به دری هدایت می کند و آن را باز می کند و به شما اجازه می دهد وارد DR خود شوید.

متد روش قطار

متد قطار در شیفت کردن شامل تصور کردن خود در قطاری است که به سمت DR شما حرکت می کند.همانطور که از پنجره به بیرون نگاه می کنید، قرار است صحنه هایی از DR خود را در حال پخش تجسم کنید و در عین حال جملات تاکیدی را در حین حرکت تکرار کنید.هنگامی که به مقصد خود رسیدید، باید چشمان خود را باز کنید و در DR خود خواهید بود.

متد پلکانی

روش شیفتینگ پلکانی شامل تجسم خود در پایین یک پله طولانی است که از آن بالا می روید.همانطور که صعود می کنید، باید جملات تاکیدی را تکرار کنید تا زمانی که به قله برسید، در این نقطه نور درخشانی برای شما وجود دارد که وارد آن شوید که شما را به سمت DR خود هدایت می کند.

متد پلکان دو طرفه

متد پلکان دو طرفه شامل این است که تصور کنید از پایین یک پله بلند شروع می‌کنید و سپس بالا می‌روید.هنگامی که در بالای آن قرار گرفتید، یک آینه خواهید دید. قرار است به دقت خود را در این آینه مشاهده کنید، سپس زمانی که احساس کردید آماده رفتن هستید، با نگاه کردن به پشت سر، دری را که به یک پلکان جدید منتهی می شود، آشکار خواهید کرد.

دنبال کردن این راه پله به سمت پایین به این منظور است که شما را به دری آخر برساند که در آن شخصی از DR شما منتظر است و از شما می پرسد که آیا آماده رفتن هستید یا خیر. سپس او شما را به DR خود هدایت می کند.

متد آسانسور

متد آسانسور یکی دیگر از روش‌های بسیار محبوب جابجایی است که شامل تصور کردن خود در آسانسور است، با هر طبقه‌ای که از آن عبور می‌کنید سطح انرژی بالاتر و بالاتر می‌رود.فرضاً، هنگامی که انرژی شما به سطحی برسد که باید تغییر کند، درهای آسانسور به روی واقعیت مورد نظر شما باز می شوند.

متد پیانو

متد پیانو شامل تجسم خود در یک سالن بزرگ است که در انتهای آن یک پیانو وجود دارد. در حالی که به سمت پیانو می روید، خود را در حال چرخش تجسم کنید و یک اجرای گیرا (ترجیحاً آهنگی مرتبط با DR خود) ارائه دهید، که در پایان با تشویق خروشان مواجه می شوید.

سپس به تماشاگران می‌گویید که باید به خانه بروید، سپس در راه رو قدم می‌زنید و یکی از DR شما منتظر شما خواهد بود. آو از شما می پرسد که آیا می خواهید به خانه بروید، در آن زمان در بزرگی را باز می کند که شما را به DR خود هدایت می کند.

روش قصد

روش قصد شامل شروع در حالت خواب آلودگی است. بعد از اینکه در حال آرامش قرا گرفته اید، قرار است DR خود را تجسم کنید و به آن فکر کنید.هنگامی که به خواب نزدیک شدید، باید بگویید “من قصد دارم در DR مورد نظر خود بیدار شوم” درست قبل از اینکه بخوابید، در این مرحله باید در DR خود بیدار شوید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *