بیوگرافیسرگرمی

ماری اچ ام بازیگر سینما : دختران ایرانی می توانن تو هر کاری ستاره بشن

ماری اچ ام بازیگر سینما

از نظر ماری اچ ام تمامی دختران دارای استعداد و نبوغ ذاتی هستند ولی قادر به استفاده از آن نیستند ماری اچ ام با اجرایی کردن ایده ها و اندیشه های خود نشان داد که هیچ مانعی جلودارشان نیست و حتی با کمترین امکانات شرایط پیاده کردن ایده های خود را دارد.

ماری اچ ام با رعایت چهارچوب ها و خطوط قرمز و به دور از حواشی به مسیر خود در بازیگری ادامه داده و هیچ وقت به خاطر نقض چهارچوب ، اخطاری دریافت نکرده است.

ماری اچ ام بازیگر سینما

اعتمادی که مردم به ماری اچ ام دارند باعث سختکوشی و تلاش دو چندان ماری اچ ام شده و روز به روز بر اعتبارش می افزاید و نه تنها فشاری بر دوش خود احساس نمیکند بلکه بیشتر انگیزه می گیرد و تلاش خود را بیشتر می کند.

ماری اچ ام از صفر شروع کرده و بدون هیچ واسطه ای به قلب مردم نفوذ کرده و با بشتوانه ای که از مردم دریافت کرده ، روز به روز محبوب تر می شود.

ماری اچ ام از جنس مردم است و چنان ارتباط تنگاتنگی با مخاطبانش دارد که از هم گسستنی نیست. ماری اچ ام نماد استقلال و اندیشه های نو.

سیده مریم هاشمی ملقب به ماری اچ ام Mary Hm متولد 10 مرداد سال 1367 در تهران فارغ فارف فارق التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی و کارشناسی گرافیک و دارای قد 158 وزن 50 و ساکن تهران است.

ماری اچ ام بازیگر سینما

در سن 10 سالگی ورزش کاراته را به صورت حرفه ای شروع کرد و در لیگهای مختلف کاراته و مسابقات کشوری و بین المللی فعالیت داشت و مقام های قهرمانی زیادی کسب کرد و دارای مدرک مربیگری و داوری کاراته در سبک شیستوریو است.

در سال 89 کاراته را کنار گذاشت و به نویسندگی طنز روی آورد و علاقه مند شد و شروع به نوشتن فیلمنامه های کوتاه طنز کرد که فقط توانست یکی از آنهارا به تصویر بکشدکه سریال خواهران دالتون بود که در سال 95 اجرا شد.

بعد از آن در سال 98 شروع به ساخت بیش از 90 کلیپ کوتاه در اینستاگرام کردکه اکثرا با موضوعات خانوادگی و نوستالژی بود که در کمتر از 1 سال مورد توجه مردم قرار گرفت و مخاطبهای زیادی پیدا کرد.

ماری اچ ام بازیگر سینما

در این کلیپها از طنزهای تلخ گرفته تا مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی جامعه را به نمایش کشید که افراد زیادی تحت تاثیر آن قرار گرفتند.

با بازی در فیلم های سینمایی” خاموشی دریا در سال ۸۰ “ “ شب هورا در سال ۸۶“ “ قند تلخ در سال ۸۷” “ سهم گمشده در سال ۸۶ “ نقش آفرینی کرده است.

و در سال ۸۵ در فیلم سینمایی “ آبادان” که هیچوقت اکران نشد بازی کرده است.

ماری اچ ام بازیگر سینما

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *