سرگرمیفیلم و سریال

بهترین فیلم های امیلی بلانت، معرفی ۲۰ فیلم برتر با داستان

امیلی بلانت، بازیگر بریتانیایی، متولد 1983 است. او جوایز متعددی از جمله گلدن گلوب و نامزدی سه جایزه بفتا را دریافت کرده است. او در سال 2020 در فهرست برترین ستارگان فوربز قرار گرفت. بلانت در سال 2001 برای اولین بار در فیلم رویال به نقش آفرینی پرداخت. سپس، در فیلم هنری هشتم در نقش ملکه کاترین هاوارد و همچنین در سریال تلویزیونی بودیکا بازی کرد. اولین فیلم سینمایی امیلی بلانت در سال 2004 به نام «تابستان عشقی من» بود. در ادامه بهترین فیلم های امیلی بلانت را معرفی می کنیم. پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن اسامی بهترین فیلم های امیلی بلانت نگاهی به بیوگرافی امیلی بلانت بیاندازید.

معرفی بهترین فیلم های امیلی بلانت

امیلی بلانت فیلم های بسیار زیادی بازی کرده است و معرفی لیست تمام فیلم های امیلی بلانت بسیار طولانی خواهد شد. بنابراین به معرفی اسامی بهترین فیلم های امیلی بلانت اکتفا می کنیم. از میان مجموعه فیلم های امیلی بلانت، درام عاشقانه ویکتوریا جوان «صید ماهی آزاد در یمن» در سال 2011، فیلم های علمی-تخیلی «دیوان محاسبات» و «لبه آفتاب» و فیلم های موزیکال «به سوی جنگل» و «بازگشت مری پاپینز» در سال 2014 به افزایش شهرت و محبوبیت امیلی بلانت کمک بسیار زیادی کردند.

او به خاطر بازی در نقش پلیس مخفی در فیلم «سیکاریو» سال 2015، زنی الکلی در فیلم «دختری در قطار» 2016 و مادر بازمانده در فیلم «یک مکان ساکت» 2018 مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و توانست برای فیلم «دختری در قطار» نامزد بهترین بازیگر زن اصلی بفتا و برای فیلم «یک مکان ساکت» برنده جایزه SAG بهترین نقش مکمل زن شود.

یک مکان ساکت (A Quiet Place)

بهترین فیلم های امیلی بلانت یک مکان ساکت
امیلی بلانت در فیلم یک مکان ساکت

بخش اعظمی از جمعیت جهان توسط موجودات فرازمینی نابینایی که فقط قدرت شنوایی دارند، از بین رفته اند. آن ها بسیار بزرگ و سریع هستند و پوسته زرهی که به نظر نشکن می رسد، دارند و از قدرت شنیداری خود برای یافتن و حمله کردن به هر چیزی که صدای بلندی دارد، استفاده می کنند.

بیو به یک قفسه اسباب بازی می رسد. اسباب بازی مورد نظر از دسترس او خارج است. ریگان آخرین تلاشش را می کند تا از افتادن اسباب بازی روی زمین و ایجاد صدا جلوگیری کند. وقتی لی از راه می رسد، به بیو دستور می دهد تا مادرش را پیدا کند. لی با چند وسیله ای برای بهبود امواج رادیویی برمی گردد.

ایولین و مارکوس در کنار او و ریگان ایستاده اند. بیو با فضاپیمای پلاستیکی خود می آید و به آن ها می پیوندد. آن ها از مغازه خارج می شوند تا قبل از این که خیلی تاریک شود، به خانه برگردند. لی کم کم نزدیک می شود و باتری داخل اسباب بازی را در می آورد و فضاپیما و باتری ها را روی صندوق قرار می دهد. با این وجود، وقتی که می خواهند از مغازه خارج شوند، ریگان علیرغم نداشتن باتری، فضاپیما را دوباره به بیو می دهد. در حالی که از پل عبور می کنند، بیو باتری ها را داخل فضاپیما قرار می دهد و آن را روشن می کند. اسباب بازی شروع به سر و صدا می کند و موجودات فرازمینی را به سمت خود می کشد.

یک مکان ساکت: قسمت دوم

دنباله فیلم «یک مکان ساکت» سال 2017-2018 ساخته شده است. «یک مکان ساکت: قسمت دوم» یک فیلم تراژدی آمریکایی 2021 است. این فیلم در اول می 2021 اکران شد و در چهار روز اول اکران در آمریکا، 57 میلیون دلار فروش کرد. از آن زمان تاکنون، 83 میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم 45 روز پس از پخش در سینماها، در پارامونت قابل پخش خواهد بود. اکران این فیلم در آوریل 2018 تایید شد. جان کرازینسکی، فیلم را به عنوان نه یک توالی سنتی توصیف کرد و گفت که در آوریل 2021 اکران می شود.

لی باید قبل از رفتن به بازی بیسبال مارکوس در داخل پارک وارد خواربار فروشی محله شود و چند قلم کالا بخرد. آنجاست که اولین را می بیند که در حال کتک زدن بیو است و سپس، در کنار ریگان و همسایه شان، امیت می نشیند. مارکوس از بیو یک تکه آدامس می گیرد. سپس، اولین به او می گوید نفس بکشد و به او بگوید که دوستش دارد.

شیطان پرادا می پوشد (The Devil Wears Prada)

یک روزنامه نگار جوان جاه طلب با نام اندی ساکس، به تازگی مدرک خود را از دانشگاه نورث وسترن دریافت کرده است. با وجود تمسخر صنعت مد موفق می شود به عنوان دستیار میراندا پریستلی انتخاب شود؛ موقعیت شغلی که میلیون ها دختر خود را برای آن می کشند. در ابتدا، اندی در شغل خود دچار مشکل می شود و نمی تواند با همکاران شیک پوش و شایعه پراکن خود، به ویژه دستیار ارشد میراندا به نام امیلی چارلتون ارتباط برقرار کند.

بعد از جلسه تمرین لباس که توسط میراندا در مقابل بقیه اعضای تیم تنبیه می شود، سعی می کند لباس های شیک بپوشد و تمام خواسته های میراندا را برآورده کند. نیت از این که او همیشه به خواست کارفرمایش عمل می کند، عصبانی می شود و به این ترتیب، این دو از هم فاصله می گیرند. با تغییر طرز فکر اندی، میراندا شروع به واگذاری مسئولیت ها و کارهای چالش برانگیز به او می کند.

لبه فردا (Edge of Tomorrow)

بهترین فیلم های امیلی بلانت لبه فردا
امیلی بلانت در فیلم لبه فردا

در آوریل 2015، میمیک ها، موجودات فضایی یک سیارک به آلمان تحت اشغال UDF حمله می کنند و کنترل اکثریت نیروهای دفاعی متحد که به اختصار UDF نامیده می شوند را به دست می گیرند (یک ائتلاف نظامی عظیم که برای مقابله با تهدید بیگانگان تشکیل شده است و در نهایت، به کمک یک ربات به تازگی ساخته شده، میمیک ها در Verdun را شکست می دهند)

ژنرال بریگام به پلیس امور دولتی به نام هیج ویلیام «بیل» کیج دستور می دهد تا حمله بزرگ قریب الوقوع بریتانیا به فرانسه را رهبری کند. کیج که فاقد تجربه میدانی است، با این دستور مخالفت می کند و ژنرال بریگام را مسئول شکست احتمالی این حمله می داند. بریگام کیج را بازداشت می کند و به فرودگاه هیترو لندن که اکنون پایگاه نظامی است، می برد. وقتی کیج از خواب بیدار می شود، بریگام تصمیم می گیرد او را زندانی کند و به دروغ او را متهم به فرار می کند.

حلقه زمانی عملاً فارل و جوخه J را پس از کمین می کشد زیرا آن ها از حمله موفقیت آمیز مطلع بودند. کیج ضامن سلاحش را می کشد، اما انفجار بلافاصله باعث مرگش می شود و در خون میمیک غرق می شود. کیج از خواب بیدار می شود و می فهمد که بار دیگر به صبح روز قبل در فرودگاه هیترو برگشته است.

از معروفترین فیلم های امیلی بلانت: بازگشت مری پاپینز (Mary Poppins Returns)

در دوران رکود بزرگ، داستان این فیلم در لندن اتفاق می افتد. مایکل بنکس پس از فوت یک سال قبل همسرش کیت، به همراه سه فرزندش به نام های جان، آنابل و جورجی در خانه ای زندگی می کنند که در آن بزرگ شده اند. پرداخت وام مایکل از شرکتش، موسسه مالی Fidelity Fiduciary Fidelity برای سه ماه عقب افتاده است.

ویلکینز، رئیس جدید متقلب شرکت، همکاران خود را می فرستد تا به مایکل هشدار دهند تا اگر وام تا روز جمعه به طور کامل پرداخت نشود، خانه اش مصادره می شود. مایکل و خواهرش جین، بعد از به یاد آوردن این که پدرشان در موسسه مالی که باید وام را پرداخت کند، سهام داشته است، برای یافتن گواهینامه تمام خانه را می گردند. مایکل بادبادک دوران کودکی که در حین شکار پیدا کرده بود را دور می اندازد.

جورجی که بادبادک را پیدا می کند، بچه ها را به پارکی در نزدیکی خانه می برد و بادبادک را  در آنجا به پرواز در می آورد. پس از گرفتن بادبادک، مری پاپینز از آسمان به زمین می آید. او بچه ها را به خانه می برد و پرستار آن ها می شود. او حمام را برای سه کودک آماده می کند و این تبدیل به جرقه یک ماجراجویی شگفت انگیز می شود.

سیکاریو (Sicario)

بهترین فیلم های امیلی بلانت سیکاریو
امیلی بلانت در فیلم سیکاریو

ماموران اف بی آی، کیت میسر و رجی وین به اتاق امن کارتل سونورا در چندلر نفوذ می کنند و در آنجا اجساد در حال تجزیه متعددی که بین دیوار پنهان شده اند را کشف می کنند. در بیرون از اتاق امن، دو افسر مجری قانون بر اثر انفجار تله ای کشته می شوند. پس از حمله، مت گریور از سازمان سیا و آلخاندرو گیلیک گریزان، به کیت پیشنهاد پیوستن به یک ماموریت مشترک را می دهند. هدف آن ها، دستگیری مانوئل دیاز، افسر فرمانده سونورا می باشد.

گروه ضربت به بانکی که پول دیاز در آن قرار دارد، حمله می کنند. کیت و رجی قصد دارند پس از کشف مدارک مالی علیه دیاز شکایت کنند، اما به آن ها گفته می شود که برای محافظت از این رویه عقب نشینی کنند. رجی می خواهد کیت را به تد، پلیس محله معرفی کند. تد و کیت به هم نزدیک می شوند اما کمی بعد کیت متوجه می شود که تد با کارتل همکاری دارد. در حالی که تد سعی می کند کیت را خفه کند، الخاندرو ظاهر می شود و کنترل اوضاع را به دست می گیرد.

دختری در قطار (The Girl on the Train)

بهترین فیلم های امیلی بلانت - دختری در قطار
امیلی بلانت در فیلم دختری در قطار

ریچل واتسون، یک معتاد در حال بهبود، پس از از دست دادن شغل و زندگی زناشوئی اش، هر روز با قطار به شهر نیویورک سفر می کند. او نسبت به آنا، همسر فعلی همسر سابقش تام و همچنین همسایگانشان، اسکات و مگان هیپول، وسواس فکری پیدا کرده است.

یکی دیگر از بازیگران به نام مگان اخیراً شغل خود به عنوان پرستار بچه شیرخوار تام و آنا، ایوی را ترک کرده است. ریچل در طول ازدواجش با تام به خاطر مشکلات باروری با افسردگی دست و پنجه نرم می کرد و به همین دلیل، به مشروبات الکلی روی آورده بود. این موضوع باعث بیهوشی های مکرر و همچنین کارهای بد از سوی او می شد.

ریچل ل از دیدن مگان در حال بوسیدن یک فرد غریبه در راه بازگشت به خانه بعد از کار عصبانی می شود. یک روز، او به سمت مگان می رود اما پس از آن، غرق در خون در رختخواب خود بیدار می شود. بازپرس خصوصی، رایلی، وقتی متوجه می شود که ریچل در روز مرگ مگان در همان حوالی بوده است، به او شک می کند. راشل برای مطلع کردن اسکات از ماجرا، خود را دوست مگان جا می زند و با او تماس می گیرد.

شکارچی: جنگ زمستان (The Huntsman (Winter’s War))

پرنسس فاریا، خواهر جادوگر شیطان صفت، امپراطور راوناست که با وجود عدم شناخت توانایی جادوگری خود نه تنها با نجیب زاده اندرو رابطه برقرار می کند بلکه از او باردار هم می شود. ملکه راونا به خاطر توانایی های جادوگریش متوجه این موضوع می شود. فاریا صاحب یک دختر می شود اما بعداً می فهمد که اندرو بچه را کشته است. او با تغییر قدرت و اقتدارش – کنترل اولیه یخ – اندرو را می کشد چراکه غم و عصبانیتش باعث یخ زدن اطرافش می شود. فاریا به مناطق کوهستان یخی فرار می کند و قلمرو پادشاهی خود را به وجود می آورد.

او دستور می دهد که مادر و پدرها را بکشند، فرزندانشان را به قصر بیاورند و به آن ها آموزش بدهند تا او بتواند به عنوان ملکه یخی مخوف حکومت کند. سارا و اریک، دو تا از بهترین شکارچیانش، با وجود اینکه به آن ها در مورد عشق هشدار داده شده است، عاشق هم می شوند. سارا با دادن آویز مدالیون خانواده اش به اریک، با او ازدواج می کند. آن ها با هم برای فرار و داشتن یک زندگی آزاد نقشه می کشند اما فاریا آن ها را می گیرد. در حالی که اریک شکست می خورد و او را در آب می اندازند، سارا نیز کشته می شود.

دیوان محاسبات (The Adjustment Bureau)

در سال 2006، دیوید نوریس، یکی از اعضای کنگره از بروکلین، برای مجلس قانونگذاری نامزد می شود. او در حین تمرین سخنرانی استعفای خود، با الیز سلاس ملاقات می کند و آن ها همدیگر را می بوسند. قبل از جدایی، دیوید نام الیز را فراموش می کند، اما بعد از رفتن الیز، با ارائه یک سخنرانی مستقیم و گیرا حمایت لازم برای رقابت در سنا را به دست می آورد. چند ماه بعد، ریچاردسون در میدان یونیون که نزدیک خانه دیوید است، به هری میچل ماموریت می دهد.

دیوید قبل از ورود برنامه ریزی شده خود، متوجه می شود که همکارانش یخ زده و توسط مردان ناشناس که بسیاری از آن ها ریچاردسون هستند، مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. او تلاش می کند فرار کند اما بیهوش می شود و برای بردن به انبار انتخاب می شود. ریچاردسون پس از مدتی مشورت در مورد این که چه باید کند، دیوید را از وجود «دیوان محاسبات» مطلع می کند، نهادی که مسئول اطمینان حاصل نمودن از پیروی مشاغل انسانی از «برنامه» ارائه شده توسط «رئیس» است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم های عاشقانه ناراحت‌کننده

اوپنهایمر 2023 (Oppenheimer)

بهترین فیلم های امیلی بلانت - اوپنهایمر
امیلی بلانت در فیلم اوپنهایمر

یکی از فیلم های جدید امیلی بلانت اوپنهایمر است. فیلم بیوگرافی آمریکایی به نام اوپنهایمر به تهیه کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان، با بازی کیلین مورفی در نقش جی رابرت اوپنهایمر، فیزیکدان ذرات است که به دلیل شرکت در پروژه منهتن به عنوان «پدر بمب اتمی» شناخته می شود و اولین سلاح هسته ای در طول جنگ جهانی دوم را می سازد. زندگی او و این دوران توسط کای برد و همچنین مارتین جی شروین در پرومتئوس آمریکایی روایت می شود – در این فیلم تراژدی جی رابرت، فلورانس پیو و امیلی بلانت بازی می کنند.

اولین اکران اوپنهایمر در آمریکا به لطف یونیورسال برای ماه جولای سال 2023 تعیین شده است. همانند فیلم یادگاری، این اولین فیلم نولان است که توزیع آن به طور کامل بر عهده کمپانی وارنر برادرز نبوده است. تاریخ انتشار همزمان محتوای ویدئویی در سینما و HBO Peak به دلیل اختلاف نظر در زمینه برنامه استراتژیک فیلم در سال 2021 بود.

لوپر 2012 (Looper 2012)

جو، جوان 25 ساله ای که برای یک گروه تبهکاری در کانزاس سیتی کار می کند، در سال 2044 به یک جلاد تبدیل می شود. این باند جنایتکار دشمنان خود را در زمان به عقب می فرستد تا به قتل برساند زیرا از بین بردن رد جسد مردگان در سال 2074 غیرممکن خواهد شد. آبه، مردی از زمان های گذشته، لوپرها را استخدام می کند و دستمزد آن ها را به صورت شمشیرهای نقره در بدن قربانیان قرار می دهد.

هر لوپری که تا سال 2074 زندگی می کند، توسط افراد جوان تر به منظور قطع ارتباط با حلقه جنایت کشته می شود. به جای کلوپ های شبانه نقره ای، این اهداف نشان دهنده تکمیل توافق لوپر با شمش های طلاست. ست، دوست جو، به او اعتراف می کند که در ماموریت کشتن آینده ایده آل خود شکست خورده است. پس از اطلاع ست از این که پنج رئیس اصلی سرنگون خواهند شد و در آینده توسط شخصی به نام رفلکتور تمام حلقه ها بسته خواهد شد، ست قدیمی موفق به فرار می شود.

آویشن کوهستان برفی 2020 (Wild Mountain Thyme)

در این فیلم، زندگی دو فرد منزوی 30 ساله در مناطق روستایی ایرلند در شهر مایو به تصویر کشیده می شود، شهری که این دو تمام عمر خود را در مزارع آن سپری کرده اند. آنتونی ریلی با نقش آفرینی جیمی دورنان عاشق زنی به نام رزماری مولدون است که امیلی بلانت نقش آن را بازی می کند. اما عشق او یک طرفه است.

طبق داستانی که برای فرزندانش تعریف می کند، آنتونی هر روز به مدت هفت روز گلی را بو می کند. در پاسخ به خنده فیونا به آنتونی، فرد دیگری به نام رزماری سعی می کند او را هل دهد. سپس رزماری توسط آنتونی هل داده می شود. به نظر می رسد که پدر رزماری در حال پخش موسیقی باله دریاچه قو است که متوجه ناامیدی دخترش می شود و به او می گوید که همان پرنده سفید است.

آنتونی ریلی، به گفته تونی ریلی، با بازی کریستوفر واکن، فرد عاقلی نیست و به عمویی که فوت کرده است، شباهت دارد. آنتونی صدای کسی را می شنود که به او می گوید، برو اما این صدا هنگام گفتن مکان رفتن ساکت می شود. آنتونی از تونی ارث نخواهد برد. او نگران است که پسر بی احساسش ازدواج نکند و بچه دار نشود و این امر باعث توقف نسل ریلی شود.

به سوی جنگل (Into the Woods)

بهترین فیلم های امیلی بلانت به سوی جنگل
امیلی بلانت در فیلم به سوی جنگل

یک نانوا و همسرش آرزوی داشتن فرزند دارند، اما گرفتار طلسم جادوگری می شوند که به خانواده شان نفوذ کرده است. هر زمان که مادر نانوا حامله می شد، پدر نانوا سبزیجات جادوگر را می دزدد و در ازای آن ها درخواست فرزند به دنیا نیامده را از او می کند. مادر خود جادوگر او را نفرین می کند زیرا پدر نانوا مقداری نخود جادویی از آن ها می دزدد.

در نتیجه برآورده کردن نیازهای جادوگر، نانوا و همسرش با شنل قرمزی که برای خریدن و دزدیدن نان در کنار نانوایی ایستاده است، راپونزل، شاهزاده خانم مو بور و جک که قصد فروش گاو ارزشمندش، شیری-سفید را دارد، ملاقات می کنند. نانوا به جک لوبیای سحرآمیزی را می دهد که پدرش برایش به جا گذاشته است.

باشگاه کتاب جین آستین (The Jane Austen Book Club)

ایده باشگاه کتاب به ذهن برنادت پنجاه و چند ساله طلاق گرفته با بازی کتی بیکر پس از ملاقات با پرودی با بازی امیلی بلانت، معلم 20 ساله زبان فرانسه در جشنواره کمدی جین آستن خطور می کند. برنادت شش بار طلاق گرفته است. او قصد دارد از شش شرکت کننده بخواهد که درباره تمام شش اثر داستانی جین آستن صحبت کنند و هر شرکت کننده می بایست هر سه ماه یکبار میزبان باشگاه کتاب باشد.

باشگاه کتاب یکی از بهترین فیلم های امیلی بلانت است و می کوشد تا با مطالعه عمیق تر آثار جین آستن، کشمکش های موجود در موضوعات مختلف کتاب های او را مورد بررسی قرار دهد. اعضای باشگاه باید یک سال بعد در شام خیریه کتابداری به نام سیلویا همدیگر را ملاقات کنند.

جنگ چارلی ویلسون (Charlie Wilson’s War)

بهترین فیلم های امیلی بلانت جنگ چارلی ویلسون
امیلی بلانت در فیلم جنگ چارلی ویلسون

چارلی ویلسون، نماینده کنگره در سال 1980، بیشتر درگیر مشروب خوردن و خوشگذرانی بود تا قانونگذاری. او با برگزاری مجالس جشن بزرگ، زنان جوان جذاب را برای کار در دفتر مرکزی خود استخدام می کرد. زندگی اجتماعی او در نهایت منجر به تحقیقات FBI در مورد ادعاهایی مبنی بر مصرف کوکائین می شود که توسط دادستان منطقه، رودی جولیانی به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده تر در مورد رفتار نادرست اعضای کنگره ادامه می یابد. ویلسون هرگز در نتیجه این تحقیقات متهم شناخته نشد.

این نماینده کنگره از اظهارات کارکنان سیا مبنی بر اینکه آن ها از یک استراتژی کم اهمیت برای مبارزه با تهاجم شوروی به افغانستان استفاده می کنند، خشمگین می شود. ویلسون به زادگاه خود باز می گردد تا کمپینی را برای افزایش منابع مالی مجاهدین رهبری کند. چارلی سعی می کند در این موضوع با دولت رقابت کند اما موفق نمی شود.

مرگ بر روی نیل (Death on the Nile)

بهترین فیلم های امیلی بلانت مرگ بر روی نیل
امیلی بلانت در فیلم مرگ بر روی نیل

لیننت دویل، خواهرزاده ریجوی، در طول تعطیلات در اسوان با هرکول پوآرو در حالی ملاقات می کند که پوآرو قصد دارد با قایق بخار کارناک روی رود نیل از شلال به مکان دیگری به نام وادی حلفا برود. لینت قصد دارد تا پوآرو را برای متوقف کردن آزار و اذیت همکلاسی سابقش، ژاکلین دو بلفور، استخدام کند. سایمون دویل، نامزد سابق ژاکلین، به تازگی با لینت ازدواج کرده و این موضوع باعث عصبانیت بسیار زیاد ژاکلین شده است. پوآرو درخواست  لینت را رد می کند.

برای دور شدن از ژاکلین، سایمون و لینت به توصیه هایهای پوآرو گوش می دهند، اما متوجه می شوند که ژاکلین از نقشه آن ها باخبر شده و قصد دارد با آن ها سوار قایق شود. خدمتکار لینت، لوئیز بورژه، اندرو پنینگتون، امانتدار، سالومه افتربورن، نویسنده داستان های عاشقانه و خواهر کوچکترش، روزالی، تیم اورتون و مادرش، دختر بزرگتر آمریکایی ماری ون شویلر، دوستش کورنلیا رابسون، پرستارش، خانم باورز و آقای فرگوسن کمونیست از جمله افرادی هستند که سوار این قایق می شوند.

یکی از بهترین فیلمهای اکشن امیلی بلانت: مرد زود باور (The Fall Guy)

این فیلم اکشن آمریکایی با عنوان مرد زود باور با بازی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت توسط دیوید لیچ بر اساس فیلمنامه ای از درو پیرس کارگردانی می شود. این فیلم، بازسازی از مجموعه تلویزیونی گلن ای. لارسون ساخت دهه 1980 است که در آن لی میجرز بازی می کند.

یک هماهنگ کننده بدلکاری که دوران اوج کاری خود را پشت سر گذاشته است، در فیلمی با بازیگری کار می کند که زمانی به جایش بدلکاری کرده اما بعداً جایگزینش شده است. این ستاره سینما ناپدید می شود. علاوه بر گاسلینگ و گایمون کاسدی، تهیه کنندگان فیلم عبارتند از دیوید لینچ کارگردان، لیچ 87 شمالی و سرگرمی 360.

بودیکا (Boudica)

این فیلم تلویزیونی بریتانیایی محصول سال 2003 درباره امپراتور گروه قبیله ای ایسنی به نام بودیکاست که در ایالات متحده، امپراطور جنگجو نام دارد. در اولین نقش سینمایی خود، امیلی بلانت با الکس کینگستون همکاری می کند. بودیکا، ملکه جنگجوی بریتانیا، قبیله خود را به شورش علیه رومیان و همچنین نرون، امپراتور دیوانه رومیان تحریک می کند.

این فیلم در رومانی و همچنین بریتانیا فیلمبرداری شده است. صحنه های پایانی فیلم در لندن معاصر فیلمبرداری شده و بنای یادبود بودیکا توسط توماس تورنی کرافت در نزدیکی اسکله وست مینستر به نمایش درآمده است. شرکت تولید MediaPro در بخارست رومانی در این پروژه همکاری داشته است. در این فیلم، پادشاه ایسنی پروتاگوس تقریباً همزمان با کلودیوس کبیر از دنیا می رود.

آفتاب تمیز کردن (Sunshine Cleaning)

رز لوکوفسکی، مادر مجرد 30 ساله ای است که به عنوان یک خدمتکار تمام وقت کار می کند. نورا، خواهر غیر قابل اعتمادش دیگر شاغل نیست و با پدرشان جو زندگی می کند. اسکار، پسر 8 ساله بیش فعال و دردسرساز رز، مقامات مدرسه را با رفتار عجیبش عصبانی می کند. آن ها به رز توصیه می کنند یا او را به یک مدرسه شبانه روزی بفرستد یا برای مصرف دارو به پزشک مراجعه کند. رز از مک، دوست پسر دوران دبیرستانش کمک می خواهد زیرا درآمد چندان زیادی در شغل جدیدش ندارد.

در ابتدا، دو خواهر به جای دفع ایمن زباله های زیستی در کارخانه های زباله سوز، مواد خطرناک را در سطل زباله دور می اندازند زیرا از نحوه انجام درست کارها بی اطلاع هستند. وینستون تنها انباردار یک فروشگاه لوازم نظافت است که به خواهران کمک می کند تا ابزارهای مورد نیازشان را برای ارائه خدمات بهتر تهیه کنند. آفتاب تمیز کردن نامی است که خواهران برای شرکت خود انتخاب می کنند و تجارت خود را گسترش می دهند.

آرتور نیومن (Arthur Newman) یکی از بهترین فیلم های عاشقانه امیلی بلانت

بهترین فیلم های امیلی بلانت آرتور نیومن
امیلی بلانت در فیلم آرتور نیومن

والاس اوری، گلف باز حرفه ای سابق، داروهای ضد افسردگی مصرف می کند و هر روز دوست دارد به زندگیش پایان دهد. او که در فلوریدا گیر افتاده است، به عنوان سرپرست شیفت برای فدکس کار می کند و تسلی خاطر کمی در تلاشش برای ازدواج یا دوست دختر فعلیش، مینا، به دست می آورد. او و کوین، پسر نوجوانش دیگر با هم صمیمی نیستند زیرا کوین از او متنفر شده است. والاس تصمیم می گیرد زندگی خود را تغییر دهد.

آرتور و مایک در مسیر به ایندیانا همسفر هستند و در نهایت عاشق هم می شوند. مایک مسابقه‌ای را طراحی می کند که در آن بازیکنان به دنبال زوج های جذاب می گردند، خانه شان را ترک می کنند، مثل آن ها لباس می پوشند و مانند آن ها ژست می گیرند. مایک مخفیانه از هر خانه ای یادگاری برمی دارد در حالی که آرتور از این موضوع بی خبر است. آن ها یک رابطه دوستی خیالی با مینا و کوین برقرار می کنند. آن ها سعی می کنند مردی که به طور ناگهانی ترکشان کرده است را درک کنند. مایک و آرتور عاشق هم بوده اند اما تنها درگیر روابط جنسی بوده اند در حالی که برای هر مسابقه شخصیت های متفاوتی در نظر گرفته اند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *