5 ویژگی آسیاب سیلور کرست SC-225 FS

5 ویژگی آسیاب سیلور کرست SC-225 FS
5 ویژگی آسیاب سیلور کرست SC-225 FS

اکثر مردم فقط برای تهیه اسموتی ، پودر یا خرد کردن از آسیاب برقی استفاده می کنند. با این حال، اگر از این آسیاب برقی به درستی استفاده شود، می تواند به شما کمک کند تا زمان صرف شده در آشپزخانه را تقریباً به نصف کاهش دهید. به عنوان مثال، آسیاب صنعتی سیلور کرست SC-225FS یک دستگاه هوشمند است که سرعت بالایی دارد و به شما این امکان را می دهد که براحتی بتوانید مواد غذایی و ادویه جات خود را آسیاب کنید. این دستگاه آسیاب با کارایی و قتبلیت های متنوعی که دارد قطعا از الزامات یک آشپزخانه و لوازم خانگی به شمار می‌رود. در اینجا 5 ویژگی شگفت انگیز آسیاب سیلور کرست SC-225 FS را بررسی میکنیم؛

1.موتور با قدرت بالای آسیاب سیلور کرست SC-225 FS

آسیاب صنعتی سیلور کرست SC-225FS دارای یک موتور پرقدرت است که آسیاب و پودر کردن با رندمان بالا را تضمین می کند. چه بخواهید گندم را آسیاب کنید و یا مواد غذایی را برای آشپزخانه خود درست کنید، عملکرد پرسرعت این دستگاه آسیاب که با قدرت چرخش موتور 28000 در دقیقه کار می کند به شما کمک می کند سخت ترین مواد را در کمترین زمان آسیاب کنید.

2. ویژگی ایمنی پیشرفته آسیاب سیلور کرست

یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار در آشپزخانه تجربه کرده باشید این است که آسیاب کن را بدون گذاشتن درب آن روشن کرده باشید. در نتیجه، ممکن است محتویات داخل آسیاب به همه جا پاشیده شده باشد که باعث می شود زمان زیادی برای تمیز کردن در آشپزخانه بگذارید. با این حال، به لطف ویژگی ایمنی پیشرفته آسیاب سیلور کرست SC-225FS ، دستگاه روشن نمی شود مگر اینکه دربآت به درستی بسته شده باشد.

3. قابلیت تنظیم سرعت آسیاب

این دستگاه با ولوم مخصوصی که روی بدنه دارد شما را قادر می‌سازد سرعت را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید یعنی سرعت چرخش تیغه ها و در نتیجه میزان آسیاب شدن مواد قابل تنظیم است. با انتخاب یکی از این عملکردها می توانید با استفاده از دستگاه آسیاب به نتایج دلخواه برسید.

4. عملکرد گرمایش

در اکثر مخلوط کن های سنتی مواد را قبل از آسیاب باید خنک کنید. با این حال، این مورد در این محصول نیاز نیست چرا که علیرغم قدرت بالای موتور و چرخش 28000 دور اصطکاک آنچنانی ایجاد نمی‌کند لذا موجب آسیب به مدار داخلی دستگاه و تغییر کیفیت ماده غذایی نمی‌شود.

5.استفاده از متریال درجه یک و باکیفیت در ساخت آسیاب

قسمت خارجی و درب آسیاب از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر اکسایش و رطوبت ساخته شده است. تیغه های این دستگاه آسیاب از جنس فولاد مقاوم و ضد زنگ هستند که حتی قادرند سنگ را نیز به پودر تبدیل کنند.

اگر می خواهید طیف کاملی از غذاها را در آشپزخانه خود تهیه کنید، همین امروز این آسیاب بی نظیر را به خانه خود ببرید. ما زندگی‌ بسیار پرمشغله‌ای داریم و هر در وعده غذایی پختن یک غذای سالم برای خانواده می‌تواند کاری خسته‌کننده باشد. آماده کرد غذا می تواند زمان زیادی ببرد، به همین دلیل است که شما باید یک وسیله هوشمند در آشپزخانه خود داشته باشید که کارایی شما را در آشپزخانه افزایش دهد. علاوه بر کارایی، آسیاب صنعتی سیلور کرست SC-225FS به شما کمک می کند تا غذای سالم بپزید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *