سرگرمیفیلم و سریال

بهترین فیلم های امبر هرد؛ همسر سابق جانی دپ (تا سال ۲۰۲۲)

در این مطلب قصد داریم لیستی کامل از بهترین فیلم های امبر هرد؛ همسر سابق جانی دپ (تا سال 2022) و خلاصه ای از داستان کش مکش بین امبر هرد و جانی دپ را با شما به اشتراک بگذاریم.

ستاره 35 ساله و با استعداد مطلب امروز من، امبر هرد در فیلم ها و سریال های زیادی هنرنمایی کرده است. البته اکثر افراد او را به خاطر رابطه چالش برانگیز و ناموفقش با جانی دپ می شناسند. در این مطلب سعی کرده ام بهترین فیلم های امبر هرد که تا سال 2022 بازی کرده را به شما معرفی کنم. با من همراه باشید.

مطالب پیشنهادی: بهترین فیلم های آنتونی هاپکینز

1. فیلم خاطرات روزانه رام (The Rum Diary)

از جمله بهتری فیلم هایی که امبر هرد در آن هنرنمایی کرده می توان به فیلم خاطرات روزانه رام (The Rum Diary) اشاره کرد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام به قلم هانتر تامپسون ساخته شده است. امبر هرد در این فیلم نقش چنالوت را بازی می کند. آن هم در کنار همسر سابقش جانی دپ در نقش پائول کامپ! ریچارد جنکینز، جیوانی ریبیسی و آرون اچهارت هم از دیگر بازیگران این فیلم هستند. این فیلم درام کمدی در مورد نویسنده ای است که به عنوان روزنامه نگار آزاد در یکی از نشریات پورتوریکو مشغول به کار می شود. در عین حال او تلاش می کند تا به فرهنگ مردم این کشور عادت کند و همین عادت کردن تجربه های جدیدی برایش رقم می زند.

فیلم خاطرات روزانه رام (The Rum Diary)

داستان داغ و جنجالی این روزهای دنیای اینترنت، دادگاه امبر و جانی دپ است. جانی دپ بازیگرِ به نام سینما از امبر هرد به خاطر خدشه دار کردن آبرو و شهرتش شکایت کرده! چرا؟ چون پیش از این امبر مدعی شده بود که جانی در طول رابطه مشترک شان مرتکب خشونت خانگی شده است. امبر در این راستا مطلبی نوشته و ادعا کرده که مورد سو استفاده جنسی قرار گرفته و او هم یکی از قربانیان خشونت خانگی است.

البته این جای ماجرا جالب تر است که امبر می گوید من به نام شخص خاصی در این مطلب اشاره نکرده ام. اما جانی دپ به خاطر همین مطلب از او درخواست غرامت کرده است. چقدر؟ 50 میلیون دلار ناقابل به خاطر خدشه دار کردن شهرتش در هالیوود. دستان زمانی جالب تر می شود که خانم هرد هم از جانی به خاطر خشونت خانگی شکایت متقابل می کنند. چقدر؟ 100 میلیون دلار ناقابل؟ جانی در دادگاه بارها و بارها شهادت داده که تا به حال دستش را روی هیچ زنی بلند نکرده است؛ از جمله امبر هرد. البته امبر همچنان سر حرفش پای فشاری می کند که جانی مرا کتک می زده. شما را نمی دانم اما من که فکر می کنم این داستان سر درازی دارد. باید حداقل 6 ماه منتظر باشیم تا ببینیم نهایتا نتیجه این دادگاه چه می شود؟

مطالب مرتبط: بهترین فیلم های کمدی جیم کری

2. فیلم کشتزارهای لندن (London Fields)

فیلم کشتزارهای لندن (London Fields)
فیلم کشتزارهای لندن (London Fields)

این فیلم در سال 2018 اکران شده و از روی رمانی به همین نام ساخته شده است. البته به جز امبر هرد ستارگان دیگری مانند تئو جیمز، کارا دلوین و بیلی باب ثورن تون هم در این فیلم بازی می کنند. داستان این فیلم در مورد یک زن باهوش است که می فهمد مردی قرار است او را بکشد. زن باهوش داستان یا همان امبر، تصمیم می گیرد به طور همزمان با هر سه این مردها رابطه داشته باشد تا بفهمد قاتلش کیست. امبر در این فیلم نقش هیجان انگیزی دارد. دیدن «کشتزارهای لندن» را به تمام عاشقان ژانر هیجانی توصیه می کنم!

مطالب پیشنهادی: بهترین فیلم های کمدی خارجی

3. فیلم آخرین مهلت (3Days to Kill )

فیلم آخرین مهلت (3Days to Kill )

این فیلم داستانی در سال 2014 ساخته شده و ستارگانی مانند کوین کاستنر، هیلی استندفیلد، کانی نیلسون و امبر هرد در آن بازی می کنند. این فیلم در مورد یک افسر FBI در حال مرگ است که سعی دارد در روزهای آخر عمرش با دخترش ارتباط داشته باشد. در عین حال به او دارویی آزمایشی پیشنهاد می شود که می تواند جانش را نجات دهد. اما این افسر یک کار دیگر برای انجام دادن دارد. اگر طرفدار فیلم های اکشن هستید حتما این فیلم را ببینید.

مطالب مرتبط: بهترین سریال های اکشن خارجی

4. فیلم توهم (Paranoia)

 فیلم توهم (Paranoia)

فیلم توهم و یا پارانوئیا را می توان در لیست بهترین فیلم های امبر هرد قرار داد. توهم در سال 2004 ساخته شده و فیلمی هیجانی بر پایه رمانی به همین نام است. ستارگان زن و مرد بسیاری در این فیلم بازی می کنند از لیام همثورث گرفته تا گری اولدمن، هریسون فورد و البته ستاره متن امروز امبر هرد. داستان فیلم در مورد کارمند تازه کاری است که باید جاسوسی رییس قدیمی اش را بکند و در ازای اآن 1 میلیارد دلار دستمزد بگیرد. امبر هرد در این فیلم نقش اما جنینگ را بازی می کند.

5. فیلم آکوامن (Aquaman)

فیلم آکوامن (Aquaman)

پنجمین فیلم از لیست امروز من، آکوامن، فیلمی در ژانر سوپر قهرمانی است که بر اساس کتاب کمیکی از DC به همین نام ساخته شده است. جیسون موموا در این فیلم نقش آکوا من یا همان آرتور کوری را بازی می کند. باقی بازیگران هم شامل ستارگانی مانند نیکول کیدمن، ویلیام دفو، امبر هرد و پاتریک ویلسون می شود. داستان هم حول محور آکوا من می گردد که قصد دارد پادشاهی امپراطوی زیر دریا، آتلانتیس را که به حق مال اوست به دست بیاورد. البته پیش از این باید برادر ناتنی اش، شاه اٌرِم بجنگد و او را شکست دهد. شاه اٌرِم در تلاش است تا هفت پادشاهی زیر دریا را متحد کند و به کشور های روی زمین حمله کند. امبر هرد در این فیلم نقش «مِرا» را بازی می کند؛ دختر پادشاه نروس و البته دختر مورد علاقه آکوامن! پیش بینی می شود که قسمت بعدی این فیلم در سال 2023 اکران شود.

مطالب پیشنهادی: عکس های جدید نیکول کیدمن

6. فیلم نگهبان (The Ward)

فیلم نگهبان (The Ward)

از بهترین فیلم های امبر هرد که در ژانر ترس و وحشت ساخته شده می توان به فیلم نگهبان (The Ward) اشاره کرد. این فیلم به کارگردانی یکی از سرشناس ترین چهره های هالیوود، جان کارپنتر بوده و ستارگانی مانند امبر هرد، مامی گامر، لیندزیفونیکا و جرد هریس در آن هنرنمایی می کنند. این فیلم ژانر وحشت روان شناختی که در سال 2010 فیلم برداری شده در مورد زن جوانی است به نام کریستین که به دلیل آتش گرفتن خانه اش در سال 1966 بستری می شود. نقش این زن را امبر هرد بازی می کند. روح زنی با مشکل روانی که قبلا در آن خانه زندگی می کرده او را تسخیر می کند. و داستان از همین جاست که جذاب می شود.

مطالب پیشنهادی: بهترین فیلم های ترسناک 2022

7. عقب نشینی هرگز (Never Back Down)

عقب نشینی هرگز (Never Back Down)

عقب نشینی هرگز (Never Back Down) یکی از بهترین فیلم های قدیمی امبر هرد شناخته شده. این فیلم در مورد هنرهای ورزشی است و داستان از این قرار است که یک دانش آموز تازه وارد به نام جیک تیلور تازه متوجه می شود که کل مدرسه اش درگیر مبارزات ورزشی است. جیک خیلی زود گیر یکی از قلدرهای مدرسه می افتد و چون فنون مبارزه بلد نیست مسخره می شود. از این جای کار به بعد او تصمیم می گیرد فنون ورزشی MMA را یاد بگیرد تا از بقیه کم نیاورد. امبر هرد در این فیلم نقش بجا میلر را بازی می کند. دختری که جیک او را دوست دارد. نقش بجا و حمایت هایش در این فیلم خیلی کلیدی است که اگر او نبود، جیک هیچ وقت نمی توانست به تورنمنت پایانی برسد و رایان را شکست دهد. امبر در این فیلم خیلی خوب هنرنمایی می کند. به جا مهربان و به جا سخت گیر! شاید این فیلم بدون بازی او در این نقش تا این حد موفق نمی شد.

8. فیلم همه پسرها مندی لین را دوست دارند (All the Boys Love Mandy Lane)

بهترین فیلم های امبر هرد؛ همسر سابق جانی دپ (تا سال ۲۰۲۲)

این فیلم یکی دیگر از فیلم های ترسناک با رتبه بندی بسیار پایین بوده که با بودجه خیلی کم در سال 2006 ساخته شده است. البته امبر با بازیگری در این فیلم ضرری نکرده. ویتنی ایبل و میشل ولچ هم از سایر بازیگران این فیلم هستند. داستان فیلم در مورد گروهی دانش آموز دبیرستانی است که در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته شان هستند تا اینکه غریبه ای زیبا به نام مندی لین ظاهر می شود. البته این آخر هفته با وجود قاتلی بی رحم به همه زهر مار می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *