6 روش دریافت بک لینک طبیعی

6 روش دریافت بک لینک طبیعی

با وجود پیشرفت و به روز رسانی الگوریتم های موتور های جستجو هنوز بک لینک یکی از موثرترین و قویترین موءلفه ای است که موتور های جستجو به آن توجه میکنند، به طور کلی با بررسی نتایج برتر موتورهای جستجو به این نتیجه می رسیم که در کنار تولید محتوای خوب، داشتن بک لینک های طبیعی بهترین راه برای ظاهر شدن در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل است.

به طور کلی می توان گفت بک لینک طبیعی لینکی است که خود به صورت طبیعی ایجاد شده باشد و باعث بهبود جایگاه شما در نتایج موتور های جستجو شده، در این مقاله تلاش می کنیم روش های بدست آوردن لینک طبیعی که مرسوم ترین و بهترین روش برای این کار رپورتاژ آگهی است را به نحوه کامل آموزش دهیم.

بک لینک طبیعی

چگونه بک لینک طبیعی بگیریم ؟

راه های متفاوتی برای بدست آوردن و یا ساختن بک لینک وجود دارد که طبیعی بودن آن بسته به معیارهایی چون اعتبار دامنه، زمان ساخت لینک، سن دامنه، تعداد لینک خروجی، آدرس آی پی سایت و … است ، در ادامه 6 روش کاربردی برای گرفتن بک لینک طبیعی آموزش داده خواهد شد.

1 – رپورتاژ آگهی

موثرترین روش برای ایجاد بک لینک طبیعی استفاده از رپورتاژ آگهی است که با رعایت نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد، در کنار بدست آوردن لینک طبیعی می تواند به تبلیغ برند و کالای شما در وبسایت های مختلف شود و با خیال راحت می توانید از اعتبار بک لینکی که به سایت شما داده می شود استفاده کنید و در نتایج موتورهای جستجو پیشرفت کنید.

نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی

پر بازدید بودن : سعی کنید رپورتاژ آگهی را از سایت های پربازدید که رتبه الکسا خوبی دارند خریداری کنید که در کنار اعتبار لینکی که به سایت شما می دهد باعث بدست آوردن ورودی کاربر نیز شود که برای سایت شما اهمیت زیادی دارد.

دائمی بودن لینک : اطمینان از دائمی بودن لینک خیلی مهم است چون وقتی لینک حذف شود اعتباری که به سایت شما داده شده از بین خواهد رفت.

بازه زمانی : اگر قصد دارید چندین رپورتاژ خریداری کنید باید بازه های زمانی مناسبی را انتخاب کنید و نباید در فاصله زمانی کوتاه چندین رپورتاژ خریداری کنید که باعث لو رفتن لینک خریداری شده می شود.

اعتبار دامنه : اعتبار دامنه سایتی که از آن اقدام به خرید رپورتاژ آگهی می کنید را چک کنید که دارای اعتبار دامنه بالایی باشد و اعتماد موتور های جستجو به آن زیاد باشد که این اعتماد را با چند جستجو می توانید از نتایج موتورهای جستجو متوجه شوید که به کدام سایت اعتماد بیشتری دارد.

محتوای مناسب : استفاده از محتوای مناسب و یکتا در رپورتاژ آگهی خیلی موثر است و باعث ایجاد نتایج بهتر می شود .اگر چندین رپورتاژ خریداری می کنید حتما محتوای متفاوتی داشته باشید.

تعداد لینک : لینک های ایجاد شده در هر رپورتاژ نباید بیشتر از 4 الی 5 لینک باشد چون هرچقدر لینک زیاد شود ارزشی که به هر لینک داده می شود کمتر می شود و هم باعث مشکوک شدن موتور های جستجو به لینک ها می شود و نکته دیگر که مهم است اینکه نباید به یک صفحه چند لینک داده شود.

رتبه بالا در کلمات کلیدی هدف : سعی کنید رپورتاژ آگهی را از سایتی که در کلمه کلیدی مورد نظر شما جایگاه مناسبی در نتایج موتور های جستجو دارد خریداری کنید.

2 – کوتاه کننده های لینک

سایت های کوتاه کننده لینک با توجه به اعتبار دامنه بالایی که دارند می توانند به بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک کنند.

3 – شبکه های اجتماعی

شبک های اجتماعی ممکن است تاثیر مستقیمی در نتایج موتور های جستجو نداشته باشد ولی با فعالیت موثر در شبکه های اجتماعی باعث پخش شدن لینک های سایت خود به صورت طبیعی می شوید.

سوشیال بک لینک

4 – تولید محتوای خوب

به احتمال زیاد این جمله که محتوا پادشاه است را شنیده باشید و واقعا هم محتوا نقش خیلی کلیدی در رتبه بندی شما در نتایج موتور های جستجو بازی می کند و شما با نشوتن محتوای خوب باعث می شود دیگران به شما لینک دهند که این خود از طبیعی ترین روش ها برای دریافت بک لینک است.

5 – پست مهمان

ایجاد پست مهمان در سایت هایی که اجازه نوشتن مطلب را می دهند می تواند به بهبود رتبه شما کمک کند.

6 – انجمن ها

لینک سازی در انجمن ها با توجه به اینکه به صئرت رایگان می باشد می تواند مقداری به ما در بهبود نتایج در موتور های جستجو کمک کند.

نتیجه گیری

بعضی از مواردی که در بالا گفته شد با توجه به رایگان بودن و اینکه اکثر رقبای از آن ها استفاده می کنند شما برای اینکه بتوانید نتایج بهتری نسبت به آنها در نتایج بدست آورید بهترین روش نوشتن محتوای مناسب و صبر کردن برای بهبود رتبه شما در نتایج موتور های جستجو و اگر شما مشکلی برای پرداخت هزینه رپورتاژ نداشته باشید ، رپورتاژ آگهی می تواند سرعت رسیدن به هدفتان را با رعایت نکاتی که در بالا آورده شده بهبود بخشد، و در کمترین زمان شما را به جایگاه دلخواه خود برساند.

Rate this post

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *