3 روش (ابزار) کاربردی در چک کردن بک لینک های سایت

3 روش (ابزار) کاربردی در چک کردن بک لینک های سایت

پیدا کردن و چک کردن بک لینک های ورودی به سایت و تجزیه و تحلیل کردن آن یکی از مهمترین کارهایی است که شما باید انجام دهید تا بتوانید به طور موثر و کارآمد در نتایج موتور های جستجو وجود داشته باشید.به طور مثال اگر شما لینک های ورودی به سایت را آنالیز نکرده و لینک های با ارزش و اسپم را تشخیص ندهید، سایت خود را در معرض اسپم شدن قرار می دهیدکه این در آخر منجر به پنالتی شدن سایت شما می شود.برای تشخیص باارزش  بودن یا اسپم بودن لینک می توانید به مقاله بک لینک چیست مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

قبل از شروع خواندن مقاله این نکته را به عنوان اصل اساسی فراموش نکنید که تعداد بک لینک زیاد، شما را در نتاج موتور ها جستجو بالا نمی برد بلکه کیفیت لینک های سایت شما است که باعث بالا رفتن رتبه شما می شود و بهترین لینک هم لینک های خریداری شده یا همان رپورتاژ آگهی می باشد.

ابزارهای کاربردی در چک کردن بک لینک های ورودی به سایت 

امروزه ابزارهای گوناگونی برای پیدا کردن تعداد لینک های ورودی به سایت وجود دارد که من قصد دارم 3 ابزار کاربردی و مهم را به شما معرفی کنم، امیدوارم با آشنایی با این ابزار ها بتوانید لینک های مخرب سایت خود را پیدا کرده و آنها را disavow کنید تا آسیبی به سایت شما نزند.

1- moz 

اسفاده از اکانت ماز می تواند در پیدا کردن لینک های ورودی به سایت کمک زیادی کند و یکی از ویژگی های این سایت ان است که دارای محیط کاربری عالی و آسان است که می توانید به راحتی با آن کار کنید.با این اکانت شما می توانید امتیاز اسپم لینک ها یا همان spam score را مشاهده کرده و لینک های مخرب و بی ارزش را پیدا کرده و disavow کنید.

برای ورود به صفحه چک کردن بک لینک ماز وارد این صفحه شوید.

https://moz.com/link-explorer

ماز لینک چکر

2-semrush

به جرات می توان گفت بیشتر سئوکاران با این ابزار آشنایی دارند و در آن اکانت ساخته اند و حداقل از 14 روز امکانات آن که به صورت رایگان ارائه می شود استفاده کرده اند.

سمراش بک لینک چکر

برای ورود به صفحه چک کردن بک لینک سمراش وارد این صفحه شوید.

https://www.semrush.com/analytics/backlinks

3-Ahrefs

سرعت رشد این ابزار در مقایسه با دیگر ابزارها بیشتر است و این باعث شده کاربران بیشتری جذب کند و با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد می تواند به ما در چک کردن بک لینک های سایت کمک کند.از ویژگی این ابزار می توان به تشخیص سئو منفی اشاره کرد که می تواند لینک های مخرب را شناسایی کرده و اطلاع دهد و همچنین می تواند نوع بک لینک ها سایت شما اعم از فالو و نوفالو رو مشخص کند.

بک لینک چکر

برای ورود به صفحه چک کردن بک لینک ای اچ رف وارد این صفحه شوید 

https://ahrefs.com/backlink-checker

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *