چگونه فرمت عکس را بدون برنامه تبدیل کنیم؟

چگونه فرمت عکس را بدون برنامه تبدیل کنیم؟

گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی ما تصویر یا تصاویری را دانلود کنیم که شاید فرمت آنها مناسب کارهای ما نباشند و در نهایت دچار مشکل می شویم و باید چندین برنامه را از بستر اینترنت دانلود و یکی یکی نصب کنیم تا به یک برنامه مناسب برسیم. این فرآیند قطعا ساعت ها می تواند زمان ما را بگیرد و در نهایت زمان ما صرف کارهای اشتباه خواهد شد و نمی توانیم به بقیه کارهای روزمره خود رسیدگی کنیم.

اما همان گونه که مطلع هستید، اینترنت بستر ابزارهای آنلاینی است که می توانند کارهای شما در کمترین زمان ممکن انجام دهند. اما این در حالی است که تعداد این ابزارها بسیار زیاد می باشند و اگر بخواهیم یکی یکی آنها را امتحان کنیم قطعا زمان زیادی باید بگذاریم. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک، بهترین ابزار آنلاین تبدیل فرمت عکس به فرمت های دیگر را به شما معرفی کنیم تا بدون وقفه زمانی، اقدام به تبدیل فرمت عکس کنید. همراه ما باشید.

وب سایت Online Convert

برخلاف سایر وب سایت ها که چندین ابزار آنلاین را معرفی کرده اند، ما تصمیم داریم فقط یک مورد را معرفی کنیم که بدون هر گونه عیب و ایراد می باشد و هر زمان تصمیم به استفاده داشته باشید، هیچ محدودیتی شامل شما نخواهد شد. ابزاری که ما مدنظر گرفته ایم، Online Convert می باشد که یک ابزار کاملا رایگان می باشد که نیاز به هیچ هزینه و اشتراکی ندارد.

فرمت عکس

Online Convert یک وب سایت چندکاره می باشد که یکی از قابلیت های اصلی آن، تبدیل فرمت عکس از فرمت های مختلف به فرمت های دیگر می باشد که در قسمت ذیل به آنها اشاره کرده ایم. از سایر قابلیت هایی که این وب سایت دارد می توان به تبدیل فرمت آهنگ، فایل،عکس، کتاب الکترونیکی و… اشاره کرد. پس توصیه ای که ما برای شما داریم این است که حتما آدرس این وب سایت را در بوک مارک های مرورگر خود ذخیره کنید.

امکانات کاربردی وب سایت Online Convert

وب سایت Online Convert، مرجعی کامل برای تبدیل فرمت عکس به فرمت های دیگر می باشد. از این رو فرمت هایی که این وب سایت از آنها پشتیبانی می کند به شرح ذیل هستند؛

 1. تبدیل عکس به BMP
 2. تبدیل عکس به EPS
 3. تبدیل عکس به GIF
 4. تبدیل عکس به HDR/EXR
 5. تبدیل عکس به ICO
 6. تبدیل عکس به JPG
 7. تبدیل عکس به PNG
 8. تبدیل عکس به SVG
 9. تبدیل عکس به TGA
 10. تبدیل عکس به TIFF
 11. تبدیل عکس به WBMP
 12. تبدیل عکس به WebP

جهت تبدیل فرمت عکس، وارد وب سایت Online Convert شوید.

آموزش کار با وب سایت Online Convert

نحوه کار با وب سایت Online Convert بسیار ساده و آسان می باشد که خیلی ساده می توانید با کارکرد آن تنها در چند دقیقه آشنا شوید. در سمت چپ منو این وب سایت، ابزارهای آن قرار گرفته است که با انتخاب ابزار مدنظر خود، وارد بخش آپلود فایل خواهید شد که در تصویر ذیل آورده ایم. از این رو اگر شما فایل هایی دارید، می بایست آنها را آپلود کنید که از قسمت Choose Files باید اقدام کنید.

تبدیل فرمت عکس

اگر آدرس فایل های مدنظر را دارید، نیازی به دانلود و سپس آپلود آنها ندارید چرا که می توانید URL را بصورت مستقیم در این وب سایت قرار دهید و سپس اقدام به تبدیل فرمت آنها کنید. بعد از آنکه فایل های مدنظر خود را آپلود و انتخاب کردید، می بایست گزینه Start conversion را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که اگر یک فایل را تصمیم به تبدیل دارید، بعد از عملیات تبدیل، بصورت خودکار در دیوایس شما دانلود خواهد شد اما اگر چند فایل را تصمیم به تبدیل دارید، باید یکی یکی خودتان دانلود کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *