مزایای رپرتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

مزایای رپرتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

درباره رپرتاژ آگهی و مزایای آن بیشتر بدانیم

اگر یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید، حتماً می دانید که مدیریت هزینه ها یکی از بخش های بسیار مهم آن محسوب می شود! به خصوص در بخش تبلیغات این مسئله بسیار مهم است؛ زیرا در صورتی که بودجه خود را صرف تبلیغاتی بهینه نشده کنید، نه تنها کمپین تبلیغاتی موفقی ندارید و فروش بالایی را تجربه نمی کنید، بلکه بودجه خود را هم از دست خواهید داد. رپرتاژ آگهی یک راه بسیار مناسب است که می توان آن را نسبت به سایر روش های تبلیغاتی، بهتر و بازدهی آن را بیشتر دانست. در این مطلب می خواهیم به بررسی مزایای رپرتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بپردازیم تا استفاده از رپرتاژ آگهی را در استراتژی کسب و کار خود داشته باشید.در صورتی که نمیدانید رپرتاژ آگهی چیست لطفا کلیک کنید

1.جلب توجه مخاطبان بدون اغراق

اگر وارد سایت های خبری شده باشید، حتماً می بینید که خبرهای مختلف را معمولاً بدون اغراق در اختیار کاربران قرار می دهند! به خصوص که اگر سایت خبری در زمینه های ورزشی یا سلامت باشد، این اخبار بدون ذره ای اغراق در اختیار مخاطب قرار می گیرد. رپرتاژ آگهی هم دقیقاً مانند یک خبر یا مطلب در سایت های دیگر منتشر می شود و می تواند یک خبر را بدون کوچک ترین اغراقی در اختیار کاربر قرار دهد. البته متن رپرتاژ آگهی دست خود شما است و می توانید اغراق آمیز بنویسید! اما پیشنهاد ما این است که رپرتاژ آگهی را بر اساس واقعیت منتشر کنید تا کاربران به شما اعتماد کنند. اعتماد کاربران مهم ترین چیزی است که می توانید بدست آورید.

2.ارائه اطلاعات مفید به کاربران

در رپرتاژ آگهی شما می توانید اطلاعات مفیدی را به صورت کامل به کابران ارائه کنید! در حالی که در تبلیغات اینترنتی شما فقط می توانید عنوان یا کاربرد محصول خود را در چند کلمه توصیف کنید. در واقع رپرتاژ آگهی به شما اجازه می دهد تا محصولات یا خدمات خود را به صورت کامل معرفی کنید و به کاربران بگویید که محصول شما چگونه می تواند نیاز کاربران را برطرف کند. اگر به خوبی بتوانید نیاز کاربران را بررسی کنید و سپس آن ها را متقاعد کنید که محصول شما می تواند نیاز آن ها را برطرف کند، قطعاً تعداد زیادی از کاربران آن رسانه را به مشتری کسب و کار خود تبدیل خواهید کرد.

3.بهبود رتبه سایت در گوگل

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم رپرتاژ آگهی که بسیاری از کسب و کارها برای آن اقدام به خرید رپرتاژ آگهی می کنند، بهبود رتبه سایت است! هنگامی که شما برای سایت کسب و کار خود دست به خرید رپرتاژ آگهی می زنید، در آن لینک های مربوط به سایت خود را هم درج می کنید. این مسئله باعث می شود تا گوگل متوجه شود که آن صفحه با کلمات کلیدی لینک داده شده، مهم است! بنابراین سایت شما را با همین کلمات کلیدی (آنکر تکست) بهبود می بخشد و در صورت داشتن استراتژی سئو مناسب، پس از مدتی می توانید به صفحه اول و حتی لینک اول گوگل دست پیدا کنید.

4.هزینه کمتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

از دیگر مزایای رپرتاژ آگهی، هزینه کم آن است! برای آن که این موضوع را بهتر متوجه شوید، کافی است هزینه رپرتاژ آگهی یک رسانه را با تبلیغات بنری آن هزینه کنید. گاهی اوقات هزینه رپرتاژ آگهی کمتر از یک دهم هزینه تبلیغات بنری است. بنابراین هزینه رپرتاژ آگهی بسیار کمتر است اما در دراز مدت تاثیر بسیار خوبی روی سایت شما خواهد داشت.

5.ماندگاری دائمی بدون نیاز به پرداخت هزینه

با وجود آن که رپرتاژ آگهی هزینه بسیار کمی دارد، اما برای همیشه در سایت مورد نظر باقی خواهد ماند! در واقع شما می توانید با هزینه کم، محتوای موردنظر خود را به همراه لینک سازی های انجام شده برای همیشه در سایت موردنظر نگه داری کنید و همیشه از تاثیر آن بهره مند شوید. البته برخی رسانه ها برای مدت زمان محدودی رپرتاژ آگهی شما را درج می کنند که معمولاً در بخش قوانین هر رسانه درج شده است! البته این مدت محدود هم کمتر از یک سال نیست و رپرتاژ آگهی در این مدت زمان تاثیر خود را خواهد گذاشت.

6.امکان پیدا کردن مخاطبان هدف در سایت های دیگر

در سایت های بزرگ، مخاطبان هدف هر کسب و کار وجود دارد! کسب و کارهای نوپا نمی توانند هزینه زیادی برای جذب مخاطب هدف کنند و رپرتاژ آگهی به آن ها کمک می کند تا به راحتی مخاطبان هدف کسب و کار خود را پیدا کنند. برای آن که بتوانید درصد بالایی از مخاطبان هدف کسب و کار خود را جذب کنید، کافی است یک عنوان جذاب و مرتبط با کسب و کار خود درج کنید تا مخاطبان هدف وارد صفحه رپرتاژ آگهی شوند. در نهایت اگر محصولات یا خدمات خود را به خوبی معرفی کرده باشید و توانسته باشید اعتماد مخاطب را جلب کنید، کاربر وارد سایت شما می شود و به راحتی می توانید علاوه بر برندسازی، مشتریان بیشتری داشته باشید.

7.امکان دریافت بازخوردهای مناسب از کاربران

در صفحه رپرتاژ آگهی کاربران به راحتی نظر خود را در مورد کسب و کار شما بیان می کنند! به خصوص که هر چقدر کسب و کار معروف تر باشد، کاربران نظر خود را مطرح می کنند. حال اگر خدمات یا محصولات شما از کیفیت بالایی برخوردار بوده و کاربران از آن رضایت کافی داشته باشند، نظر مثبت می دهند! البته ممکن است برعکس این مسئله هم اتفاق بیفتد و کاربران نظر منفی خود را مطرح کنند؛ بنابراین همیشه باید حواستان به میزان رضایت مشتریان باشد تا با بازاریابی منفی کاربران روبرو نشوید.

8.امکان برندسازی با معرفی کسب و کار

در محتوای رپرتاژ آگهی باید چندین بار نام کسب و کار یا برند خود را مطرح کنید تا در ذهن کاربران باقی بماند! یکی از راه هایی که می توانید نام کسب و کار خود را در ذهن کاربران ماندگار کنید، استفاده از داستان سرایی است. هنگامی که شما کسب و کار خود را در قالب داستان معرفی می کنید، برای همیشه در ذهن کاربران باقی می ماند و می توانید موفق تر باشید! بنابراین یکی از مهم ترین مزایای رپرتاژ آگهی، برندسازی برای کسب و کارتان است و نباید قدرت رپرتاژ آگهی در برندسازی را نادیده بگیرید.

9.امکان معرفی محصولات یا خدمات

در رپرتاژ آگهی شما می توانید پس از آن که نیاز کاربران را بررسی کردید و توانستید اعتماد آن ها را جلب کنید، محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید! این کار به آسانی امکان پذیر است و با ایجاد نیاز در مخاطب و جلب اعتماد آن ها می توانید فروش بسیار بالایی را تجربه کنید.

10.امکان دریافت تخفیف با خرید رپرتاژ آگهی از آژانس های تبلیغاتی

در روش های تبلیغاتی مختلف معمولاً هزینه ها یکسان است و تخفیفی وجود ندارد! حتی اگر وجود داشته باشد، بسیار ناچیز است. در حالی که اگر رپرتاژ آگهی را از آژانس های تبلیغاتی خریداری کنید، با خرید تعداد بالای رپرتاژ آگهی از رسانه های مختلف، می توانید تخفیف بسیار خوبی بگیرید. البته برخی از سایت ها پس از آن که تعداد رپرتاژ آگهی درخواستی شما افزایش پیدا کرد، به شما تخفیف خوبی می دهند اما بهتر است از آژانس های تبلیغاتی استفاده کنید تا در هزینه های کسب و کار خود صرفه جویی کنید.

اگر قصد خرید رپرتاژ آگهی را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی تسمینو است تا بتوانید رپرتاژ آگهی را در مدت زمان کوتاه و با بهترین هزینه منتشر کنید. همچنین اگر سوالی دارید، می توانید پیش از خرید رپرتاژ آگهی از تیم پشتیبانی و مشاوره تسمینو بپرسید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *