روش های فوری استعلام “موجودی بانک ملت”

روش های فوری استعلام “موجودی بانک ملت”

موجودی بانک ملت و مشاهده باقی مانده حساب یکی از مشکلات مشتریان قدیم و جدید بانک ملت است که شاید به دلیل آپدیت های اخیر این مجموعه که بیش از چند ماه است، کمی سخت شده باشد. لازم به ذکر می باشد که بانک ملت همواره یکی از بانک های قدیمی کشور عزیزمان می باشد که برای اولین بار در سال 1359 تاسیس شد و این روزها دارای هزاران شعبه در نقاط مختلف کشور است و به مشتریان خود خدمات مختلف بانکی را ارائه می دهد.

خوشبختانه بانک ملت خدمات مختلفی را برای مشتریان خود فراهم و ایجاد نموده است که مشتریان با استفاده از این خدمات می توانند کارهای روزمره خود را به سادگی انجام دهند. با این وجود اگر شما دارای حساب بانکی بانک ملت هستید و قصد استفاده از خدمات بانک ملت همانند تلفن بانک، کد دستوری و… هستید در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با تمامی خدمات بانک ملت آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

تلفن بانک بانک ملت

تلفن بانک ملت همواره یکی از مهم ترین خدمات بانک ملت است که تمام مشتریان می توانند از این سامانه تلفنی برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنند. شماره تلفن بانک ملت 8132-021 می باشد که می توانید بصورت 24 ساعته از این سامانه تلفنی استفاده کنید.

تلفن بانک ملت

توجه مهم : قبل از تماس با این سامانه تلفنی نیاز به اطلاع رسانی می باشد که اگر شما قصد دارید از این سامانه تلفنی استفاده کنید باید ابتدا به نزدیک ترین شعبه بانک ملت مراجعه کنید و سپس فرم درخواست استفاده از خدمات تلفن بانک ملت را پر کنید. بعد از پر کردن فرم، رمز عبور برای شما صادر خواهد شد که می توانید به راحتی با سامانه تلفن بانک ملت تماس حاصل نمائید.

ویژگی های تلفن بانک بانک ملت

 1.  دریافت 3 گردش حساب بانک ملت
 2.  تولید کد شب
 3.  اطلاع از خدمات چک
 4.  درخواست صدور دسته چک
 5.  استعلام وضعیت چک
 6.  خدمات تسهیلات
 7.  اعلام مانده تسهیلات
 8.  ابطال درخواست دسته چک
 9.  پرداخت قبوض و خرید شارژ
 10.  انتقال مبلغ بین حساب های داخلی بانک ملت
 11.  اعلم موجودی بانک ملت
 12.  غیرفعال کردن کارت بانک ملت
 13.  غیر فعال کردن حواله اینترنتی و…

اعلام موجودی بانک ملت با کد دستوری

بانک ملت همانند سایر بانک های کشور، از سامانه کد بانک یا اصطلاحا کد ussd استفاده می کند که مشتریان می توانند از این سامانه بدون استفاده از اینترنت و هزینه های اضافی، کارهای روزمره خود را انجام دهند. شماره کد ussd بانک ملت #712* می باشد که بدون نیاز به برنامه یا نرم افزار خارجی می توانید از این سامانه استفاده کنید.

کد ussd بانک ملت

توجه : مشتریان بانک ملت بدون محدودیت در سیم کارت ( رایتل، همراه اول، ایرانسل و… ) می توانند از این سامانه استفاده و تمام ویژگی های آن استفاده کنند.

ویژگی های کد ussd بانک ملت

 1.  اعلام موجودی حساب
 2.  3 گردش آخر حساب
 3.  خدمات حواله
 4.  پرداخت قبوض
 5.  خرید شارژ
 6.  خدمات وام
 7.  خدمات چک
 8.  غیر فعال سازی کارت بانکی
 9.  اوراق، نرخ سود و…

اعلام موجودی بانک ملت با گوشی

همراه بانک ملت

آخرین روشی که ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک آموزش دهیم، استفاده از برنامه همراه بانک ملت است که یکی از ساده ترین و آسان ترین روش های ممکن برای استفاده از خدمات بانک ملت است که نیاز به اینترنت دارد. برای دانلود و استفاده از همراه بانک ملت بر روی این لینـــک کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *