روش های سریع و فوری اعلام موجودی بانک تجارت

روش های سریع و فوری اعلام موجودی بانک تجارت

اکثر اوقات برای ما پیش می آید که بنابر اتفاقاتی دسترسی به بانک و دستگاه های atm کار سخت و دشواری بنابر مسافت و… می شود و به همین دلیل می خواهیم فورا به باقیمانده حساب بانکی خود دسترسی پیدا کنیم. جای نگرانی نیست چرا که هر یک از بانکهای کشور دارای روش های ثابت و متفاوتی برای اعلام موجودی حساب بانکی را دارند و مشتریان از طریق این روش های مختلف می توانند اقدام کنند.

بانک تجارت نیز در زمره این بانک ها قرار دارد و برای مشتریان خود روش های مختلفی را فراهم کرده است که شما می توانید از داخل خانه و بدون تحمل هر گونه ترافیک و آلودگی کارهای روزمره خود را به ساده ترین شیوه ممکن انجام دهید. با این وجود در این گزارش از نمناک ما قصد داریم شما را با ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین روش های ممکن آشنا سازیم که می توانند در این میان به شما کمک بزرگی کنند. همراه ما باشید.

تلفن بانک تجارت

یکی از مهم ترین و اصلی ترین خدمات بانک تجارت، تلفن بانک تجارت است که تمام مشتریان می توانند از این خدمات به سادگی استفاده کنند. برای استفاده از این قابلیت شما باید به نزدیک ترین شعب بانک تجارت مراجعه کنید و درخواست ثبت نام تلفن بانک بانک تجارت نمائید. شماره تلفن بانک تجارت 81277 – 021 می باشد که از مهم ترین خدمات تلفن بانک عبارتند از؛

 1. دریافت صورتحساب
 2. اعلام موجودی بانک تجارت
 3. گردش حساب
 4. اطلاع از شماره شب حساب
 5. دریافت شماره کارت متصل
 6. سرویس های بانک تجارت
 7. تغییر رمز عبور

اینترنت بانک تجارت

بانک تجارت نیز همانند سایر بانک های موجود در کشور، دارای اینترنت بانک پیشرفته و در عین حال کاربردی می باشد که مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند در آن ثبت نام کنند و کارهای روزمره خود را از این طریق انجام دهند که برای ثبت نام در این سامانه اینترنتی باید در اولین اقدام به نزدیک ترین شعب بانک تجارت مراجعه کنید و سپس درخواست فعال سازی دهید.

اینترنت بانک

از این رو شما با استفاده از اینترنت بانک تجارت می توانید اقدام به اعلام موجودی بانک تجارت کنید و برای ورود به اینترنت بانک تجارت می بایست بر روی این لینک کلیک کنید و سپس شناسه و رمز ورود را وارد نمائید.


همراه بانک تجارت

همراه بانک

همراه بانک تجارت بی شک یکی از بهترین همراه بانک هایی است که می توان از آن استفاده کرد چرا که دارای طراحی زیبا و در عین حال ساده ای است که نیاز هر کاربری را می تواند به سادگی برطرف کند. از این رو اگر شما از مشتریان بانک تجارت هستید، حتما اقدام به فعال سازی همراه بانک تجارت کنید تا بتوانید به سادگی اقدام به انجام کارهای روزمره خود کنید. برای آشنایی و دانلود همراه بانک تجارت بر روی این لینک از نمناک کلیک کنید.


کد ussd بانک تجارت

بانک تجارت متاسفانه همانند سایر بانک ها از کد ussd بهرمند نیست و مشتریان می بایست از روش های بالا برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنند. همچنین برای اطلاع از کد ussd سایر بانک ها بر روی این لینک از نمناک کلیک کنید.

Rate this post

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *