روش های ساده برای گرفتن “شماره حساب”

روش های ساده برای گرفتن “شماره حساب”

 شماره حساب یکی از اصلی ترین شماره های بانکی است که برای دریافت شماره شبا و یا حتی نقل و انتقالات مالی بسیار کارامد و مهم هستند و از این رو هر یک از ما شماره حساب اختصاصی خود را به ازای هر حساب بانکی خواهیم داشت که در زمان افتتاح حساب در هر بانکی، شماره حساب و شماره کارت ما پرینت شده به ما تحویل داده می شوند که می توانید خیلی ساده آنها را در یک قسمتی برای همیشه ثبت نمود تا در صورت نیاز به آن مراجعه کنیم و دیگر نیازی به طی کردن مراحل زیر نباشد.

با این وجود برای گرفتن شماره حساب چند روش اصولی وجود دارد که اگر شما چند دقیقه ای را برای گرفتن شماره حساب بانکی وقت بزارید، خیلی ساده می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اما لازم به ذکر است که سودجویان و فرصت طلبان گاها ممکن است درگاه هایی را طراحی کنند و از شما اطلاعات کارت بانکی و حتی رمز دوم را دریافت کنند تا شماره حساب را به شما بدهند. این نوع درگاه ها کاملا جعلی هستند. از این رو اگر شما تصمیم به دریافت شماره حساب بانکی خود دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با روش های گرفتن شماره حساب آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

1- گرفتن شماره حساب از طریق خودپرداز

اولین و ساده ترین روش برای دریافت شماره حساب، مراجعه حضوری به به دستگاه های خودپرداز است که شما در طی این روش باید از یکی از خدمات دستگاه خودپرداز اعم از دریافت وجه، انتقال وجه و… استفاده کنید و سپس از شما پرسیده خواهد شد که به ازای خدمات، برگه رسید پرینت شود؟ اینک باید گزینه بله را انتخاب کنید و کمی صبر نمائید تا برگه رسید پرینت شود. هم اکنون بر روی این برگه می توانید شماره حساب خود را مشاهده کنید.

2- گرفتن شماره حساب از طریق همراه بانک

دریافت شماره حساب

اگر شما از همراه بانک مخصوص حساب خود استفاده می کنید، می توانید خیلی ساده و آسان شماره حساب را از طریق این برنامه بدست بیاورید. لازم به ذکر است که اکثر همراه بانک هایی که این روزها از آنها استفاده می کنیم، در قسمت بالا و یا حتی در بخش اطلاعات حساب، شماره حساب شما را نشان می دهند. از این رو اگر تاکنون موفق به گرفتن شماره حساب حساب نشده اید و از قبل برنامه همراه بانک را ثبت نام نموده اید، می توانید از این طریق اقدام به دریافت شماره حساب خود کنید. اما اگر تصمیم به دانلود و نصب همراه بانک مختص خود را دارید، بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

3- گرفتن شماره حساب از طریق تلفن بانک

شماره حساب

یکی دیگر از روش های دریافت شماره حساب، استفاده از تلفن بانک مشخص شما است که این روش غیرحضوری می باشد و شما با اعلام شماره کارت، شماره حساب را دریافت خواهید کرد. اما این در حالی است که برای استفاده از برخی تلفن بانک ها باید ابتدا بصورت حضوری در شعب اقدام به فعالسازی حساب و دریافت رمز کاربری خود نمائید تا قادر به استفاده از این خدمات بانکی شوید. برای دریافت تلفن بانک مدنظر خود، با جستجویی در بستر وب می توانید اقدام کنید.

4- گرفتن شماره حساب از شماره شبا

آخرین شیوه ای که تصمیم به معرفی آن داریم، استفاده از شماره شبا برای دریافت شماره حساب است و این زمانی پیش می آید که شما از قبل شماره شبا خود را ثبت و ذخیره کرده اید، اما شماره حساب خود را ثبت نکرده اید. از این رو شما می توانید از طریق وارد کردن شماره شبا بانکی، اقدام به دریافت شماره حساب بانکی خود نمائید که با کلیک بر روی لینک زیر می توانید وارد آدرس بانکی دریافت شماره شبا شوید؛

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *