رفع مشکل فعال نشدن “اینترنت گوشی شیائومی”

رفع مشکل فعال نشدن “اینترنت گوشی شیائومی”

طی گزارشاتی که اخیرا توسط کاربران گوشی های شیائومی در شبکه های اجتماعی شده است، گفته شد که آنها بعد از خرید گوشی شیائومی، اقدام به فعال سازی اینترنت اپراتوری که سیم کارت آن در داخل گوشی است، کرده اند و با وجود نصب و اعمال تنظیمات اینترنت و شبکه اپراتور، گوشی به اینترنت متصل می شود اما امکان جستجو در مرورگر به آنها داده نمی شود. از این رو آنها با انجام برخی مراحل دیگر نیز، مجددا موفق به رفع این مشکل نشده اند. لازم به ذکر است که این مشکل بسیار ساده قابل حل می باشد و جای نگرانی نیست. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را بصورت مرحله به مرحله با نحوه فعال سازی اینترنت گوشی شیائومی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

اینترنت گوشی شیائومی

1. برای رفع مشکل اینترنت گوشی شیائومی، ابتدا از منو کاربری وارد تنظیمات گوشی شوید. سپس گزینه SIM cars & mobile networks را که در تصویر ذیل مشخص شده است را انتخاب کنید.

تنظیمات گوشی شیائومی 

2. اینک در قسمت بالا، جایگاه دو سیم کارت را که با خطوط قرمز مشخص کرده ایم را مشاهده کنید. هم اکنون شما باید سیم کارتی که از اینترنت و دیتای آن استفاده می کنید را انتخاب نمایید. برای دستگاهی که ما از آن در این گزارش استفاده کرده ایم، از اینترنت سیم 1 استفاده می کند و ما سیم کارت 1 را انتخاب می کنیم.

اینترنت شیائومی

3. هم اکنون با از بخش مشخص شده در تصویر ذیل، وارد Access Point Names شوید.

مشکل اینترنت شیائومی

4. از بخش General، شبکه ای که بصورت پیش فرض انتخاب شده است را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای انتخاب، باید گزینه فلش مشخص شده را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات شبکه مربوطه شوید.

انتخاب شبکه گوشی

5. در این مرحله، باید هر عبارتی را که در قسمت Proxy و Port مشاهده می کنید را بصورت کامل خالی و حذف کنید تا همانند تصویر ذیل در قسمت زیرین دو بخش ذکر شده، عبارت Not Set نمایش داده شود.

مشکل اینترنت شیائومی

6. هم اکنون از قسمت پایین، گزینه More را انتخاب کرده و سپس تنظیمات اعمال شده را ذخیره کنید. هم اکنون مشکل اینترنت شما برطرف شده است و بدون نیاز به ریستارت کردن گوشی، می توانید از مرورگر گوشی، بدون هر گونه مشکلی استفاده نمایید. 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *