رازهایی برای خرید بهترین سرویس اینترنت پرسرعت ثابت

رازهایی برای خرید بهترین سرویس اینترنت پرسرعت ثابت

اینترنت پرسرعت، یکی از اصلی ترین نیازها

اینترنت پرسرعت، حالا دیگر به یکی از اصلی ترین نیازهای ما در خانه ها تبدیل شده است. شاید هم ردیف نیازهای اولیه ای مثل آب و برق. تغییر سبک زندگی ما در یک سال گذشته و تاثیراتی که همه گیری کرونا بر وجوه مختلف زندگی ما گذاشت این نیاز را از همیشه پررنگ تر کرده است. بالا رفتن مصرف و گران بودن هزینه های اینترنت همراه در مقایسه با تلفن ثابت، تمایل به استفاده از اینترنت ثابت را در میان کاربران افزایش داده است.

در این مقاله چند ترفند ساده را برای خرید بهترین اینترنت با مناسب ترین قیمت مرور می کنیم.

کدام اپراتور را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک اپراتور مناسب همواره باید چند معیار کلیدی را در نظر بگیرید:

  • سابقه فعالیت ها و خوش نامی اپراتور را بررسی کنید. رعایت استانداردها، افتخارات، سهم بازار، سابقه تعهد و پاسخ گویی و مشتری مداری می تواند در ساخت تصویری از یک اپراتور خوش نام موثر باشد.
  • عواملی همچون سرعت دانلود و آپلود، پایداری سرویس و کیفیت را در مورد سرویس های اپراتور انتخابی تان مطالعه کنید.
  • پشتیبانی سرویس و خدمات پس از فروش را دست کم نگیرید. یک اپراتور خوب بعد از فروش سرویس شما را تنها رها نمی کند و در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز پاسخ گوی شماست.
  • کیفیت را فدای قیمت نکنید. یک انتخاب ارزان تر لزوما به نفع شما نیست. سعی کنید قیمت و کیفیت را در تناسب با یکدیگر بسنجید.

کِی برای خرید اقدام کنیم؟

پس از انتخاب یک اپراتور مناسب باید بهترین زمان خرید را برای سرویس مورد نظرتان برگزینید. معمولا بهترین زمان خرید در هنگام جشنواره ها یا پیشنهادهای ویژه است. اپراتورهایی که به موضوع مشتری مداری اهمیت می دهند، معمولا در بازه های مختلف زمانی پیشنهادهایی برای کاربران خواهند داشت.

پس منتظر یک پیشنهاد عالی شوید و سرویس مورد علاقه تان را در این پیشنهاد انتخاب کنید. پیشنهادهایی که با مدت زمان طولانی تر معمولا جذاب تر خواهند بود.

از کجا بخریم؟

اگر سرویس دهنده ای که برگزیده اید، یک اپراتور مناسب با راهکارهایی مشتری محور باشد، راحتی کار شما را در خرید آنلاین، تلفنی و حضوری در نظر گرفته و همه ی روش های رایج خرید را برای تان امکان پذیر کرده است. 

اپراتورهایی مثل شاتل افزون بر همه ی این راه ها برای اولین بار خرید از دیجی کالا را هم برای مشتری فراهم کرده اند. تا مشتری هر زمان که اراده کند با خاطری آسوده یکی از روش های یاد شده را برگزیند و در کم تر از چند دقیقه، خرید مورد نظرش را به سادگی کامل کند. 

در حال حاضر تنها اپراتوری که امکان خرید اینترنت پرسرعت را از دیجی کالا برای مشتریان فراهم کرده، شاتل است که مثل همیشه نقش پیشگام و نوآور را در بازار خدمات ارتباطی کشور بازی می کند. 

راه اندازی سرویس چه قدر زمان نیاز دارد؟

مشاوره و خرید سرویس به هر یک از روش هایی که در بالا از آن یاد کردیم، بیش از چند دقیقه طول نمی کشد، اما راه اندازی سرویس به دلیل ملاحظات مخابراتی و اداری ممکن است بین 3 تا 7 روز زمان نیاز داشته باشد. 

پیش از خرید سرویس خط تلفن شما از نظر پوشش سرویس دهی و امکان ارایه خدماتِ اپراتوری که برگزیده اید، مورد بررسی قرار می گیرد و پس از خرید، باید مراحل رانژه و دایری برای خط تلفن شما طی و این خط برای ارایه سرویس اینترنت پرسرعت مهیا شود.

به زبان ساده تر، این مراحل شامل جداسازی فرکانس های صدا از داده روی خط تلفن است که ارایه سرویس اینترنت روی این خط را امکان پذیر می کند. پس از انجام این مرحله سرویس شما آماده ی نصب و راه اندازی خواهد بود.

شاتل همه جا در کنار شما، این بار در دیجی کالا

شاتل اولین و تنها ارایه کننده ی خدمات اینترنت پرسرعت ثابت در وب سایت دیجی کالاست. بسته ی اینترنت پرسرعت شاتل شامل 12 ماه اشتراک اینترنت ثابت تا 16 مگابیت بر ثانیه سرعت به همراه 120 گیگابایت حجم اینترنت است که با 50 درصد تخفیف به قیمت 150٬000 تومان به مشتریان ارایه می شود. این بسته همچنین شامل یک ماه اشتراک رایگان سرویس نماوا برای تماشای آنلاین فیلم و سریال است. کاربران اینترنت شاتل می توانند بدون مصرف شدن حجم ترافیک اینترنت شان، به روزترین فیلم ها، سریال ها و انیمیشن های ایرانی و خارجی را در نماوا را آنلاین تماشا کنند. 

چه طور می توان بسته ی اینترنت شاتل را از دیجی کالا تهیه کرد؟

برای خرید بسته اینترنت پرسرعت شاتل از دیجی کالا کافی ست نام شاتل را در دیجی کالا جست وجو کنید. فراموش نکنید که پیش از خرید بسته ابتدا امکان ارایه این خدمات را روی خط تلفن تان بررسی و پس از آن برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت شاتل اقدام کنید.
اگر درباره این بسته به توضیحات بیشتری نیاز داشتید، می توانید به وب سایت شاتل به نشانی www.shatel.ir مراجعه یا در هر ساعت از شبانه روز با شماره سراسری 91000000 تماس برقرار کنید. 
Rate this post

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *