دسترسی به اینترنت پرسرعت ثابت

دسترسی به اینترنت پرسرعت ثابت

همه گیری کرونا افزون بر تغییر شکل بسیاری از مشاغل و حرفه ها، شیوه ی تحصیل دانش آموزان و دانشجویان را نیز در سراسر دنیا تغییر داده است.

در این مدت معلمان و دانش آموزان در همه جای دنیا تلاش کردند تا آموزش و یادگیری را با وجود تعطیلی اکثر مدارس و مراکز علمی و موانع و سختی های موجود، منظم و سخت کوشانه دنبال کنند.

اما برخی از دانش آموزان، به ویژه در کشورهایی که زیرساخت های اینترنتی قابل اتکایی ندارند، با دشواری می توانستند به منابع درسی خود دسترسی یابند.

با وجود آن که زیرساخت های اینترنت و آی تی در کشور عزیزمان در سال های اخیر پیشرفت های قابل تحسینی داشته است، هنوز هم دست رسی عادلانه ی همه ی دانش آموزان به اینترنت و ابزارهای الکترونیکی با چالش هایی روبه روست و دست کم بخشی از دانش آموزان برای دست رسی به سرویس اینترنت پرسرعت با دشواری هایی روبه رو هستند.

 

برای مثال با توجه به این که بسیاری از دانش آموزان به اینترنت ثابت قابل اتکا و مطمئنی دست رسی ندارند، ناگزیرند از اینترنت همراه برای مطالعه دروس و انجام تکالیف خود استفاده کنند. اما استفاده از اینترنت همراه افزون بر پرهزینه بودن، دانش آموزان را با چالش های بسیاری روبه رو می کند.

علاوه بر دانش آموزان، مدارس و کادر آموزشی نیز برای برگزاری کلاس های آنلاین و ایجاد بستر مناسب برای آموزش مستمر و باکیفیت با چالش های بسیاری روبه رو هستند. به ویژه آن که معلمان و مربیان ناگزیرند برای آموزش آنلاین از تجهیزات و زیرساخت های نوپای آموزش مجازی در مدارس استفاده کنند که هنوز از استحکام و کیفیت کافی برخوردار نشده است. این موضوع نیز مدارس را با چالش های تازه ای روبه رو کرده است.

5 چالش عمده ی مدارس در رویارویی با تحصیل آنلاین دانش آموزان عبارتند از:

  • دسترسی نداشتن به اینترنت پرسرعت یا پهنای باند اختصاصی
  •  نبود امکاناتی همچون سرورهای اختصاصی یا اشتراکی برای تبادل سریع تر و ارزان تر داده های آموزشی
  • مشکل در دریافت لینک امن و قابل اعتماد و هزینه ی بالای دست رسی به آن برای مدارس
  • هماهنگی در دریافت لینک ارتباطی میان مدارس و دیتاسنتر محل نگه داری سرورهای آموزشی
  • هزینه ی بالای تبادل داده میان سرور آموزشی، مدارس و دانش آموزان

با اینترنت پرسرعت شاتل مدرسه را به خانه بیاورید!

شاتل در این روزهای سخت شرایطی فراهم کرده است تا همه ی دانش آموزان و مدارس در سراسر کشور بتوانند با پرداخت هزینه ای اندک به اینترنت پرسرعت ثابت با کیفیت و پایدار دست رسی یابند، با آسودگی خاطر در خانه بمانند و با استفاده از ابزارهای اینترنتی درس بخوانند.
بی تردید این اقدام در شرایطی که شیوع ویروس کرونا همه ی مراکز آموزشی کشور را به تعطیلی کشانده است، می تواند بسیار مورد استقبال دانش آموزان و مدارس قرار گیرد. پیشنهاد ویژه شاتل شامل دو بخش است. بخش اول ویژه دانش آموزان و بخش دوم ویژه مدارس و مراکز آموزشی.

پیشنهاد ویژه دانش آموزان:

در این پیشنهاد، دانش آموزان عزیز سراسر کشور می توانند بسته ی ویژه ی دانش آموزان، شامل اشتراک 3 ماهه اینترنت پرسرعت ثابت، حداقل سرعت تضمین شده 2 مگابیت بر ثانیه، سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه،50 گیگابایت حجم اینترنت به همراه 50 گیگابایت هدیه، نصب رایگان، تنها با پرداخت 45 هزار تومان دریافت کنند. در این پیشنهاد حجم اینترنت مصرفی دانش آموزان در سامانه آموزشی شاد نیز کاملا رایگان خواهد بود.

همه دانش آموزان می توانند برای بهره مندی از این شرایط استثنایی و سفارش سرویس به بخش سفارش آنلاین در وب سایت شاتل مراجعه یا با شماره سراسری 91000000 تماس حاصل فرمایند.

پیشنهاد ویژه مدارس:

در این پیشنهاد مدارس و مراکز آموزشی می توانند سرویس های متناسب سازی شده و مقرون به صرفه ی اینترنت پرسرعت، پهنای باند و میزبانی سرور شاتل را با تخفیفهای استثنایی دریافت و بسترهای مناسب برای آموزش آنلاین دانش آموزان خود را فراهم کنند.

مدارسی که علاقه مند به مذاکره و استفاده از این شرایط بسیار ویژه باشند، می توانند برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین و مناسب ترین راهکار با شماره 91000999 تماس برقرار کنند و از آخرین اطلاعات درباره این راهکارها مطلع شوند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *