اینترنت بانک سپه | معرفی و نحوه استفاده از “اینترنت بانک سپه”

اینترنت بانک سپه | معرفی و نحوه استفاده از “اینترنت بانک سپه”

اینترنت بانک سپه، یکی دیگر از خدمات رایگان بانک سپه برای عموم مشتریان است که با مراجعه حضوری به نزدیک ترین شعب این بانک می توانید قابلیت اینترنت بانک را برای حساب خودتان فعالسازی نمائید. با این وجود اگر شما از مشتریان بانک سپه هستید و هنوز اینترنت بانک سپه را فعال نکرده اید، می توانید بصورت حضوری در نزدیک ترین شعب آنرا فعالسازی کنید.

اما این قابلیت که توسط بانک سپه برای مشتریان بانک سپه فراهم شده است، دارای قابلیت های مختلفی می باشد که تمامی آنها در طول روزمره حائل اهمیت هستند. از این رو اگر تصمیم به آشنایی با اینترنت بانک سپه دارید و اما هنوز موفق نشده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با راهنمای اینترنت بانک سپه آشنا خواهیم نمود. همراه ما باشید.

اینترنت بانک سپه

برخلاف لینک های جعلی و ساختگی که ممکن است در شبکه های مجازی با آن به عنوان اینترنت بانک سپه روبرو شوید، اینترنت بانک سپه تنها یک آدرس دارد و تمامی آدرس های بی هویت دیگر که در صفحات مجازی منتشر می شوند، جعلی می باشند و نباید به آنها اعتماد نمائید. در غیر اینصورت اطلاعات بانکی شما به دست افراد سودجو خواهد افتاد. از این رو تنها آدرس اینترنت بانک سپه را در بخش ذیل درج کرده ایم که با کلیک بصورت مستقیم به اینترنت بانک سپه متصل خواهید شد؛

قابلیت های اینترنت بانک سپه

از مهم ترین و اصلی ترین قابلیت های هر اینترنت بانکی می توان به کارت به کارتف خرید شارژ و… اشاره کرد که این موارد تنها از رایج ترین قابلیت ها می باشد و قابلیت های دیگری نیز در اینترنت بانک سپه گنجانده شده است که شما می توانید خیلی ساده و آسان از آن استفاده نمائید. با این وجود برخی قابلیت ها نیز در آن درج شده اند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛

 1. پرداخت قبوض
 2. انتقال وجه کارت به کارت
 3. اعلام موجودی
 4. سپرده های من
 5. انتقال وجه پایا
 6. صورتحساب سپرده
 7. انتقال وجه به سپرده دیگران
 8. خرید شارژ
 9. مسدود کردن کارت
 10. تغییر سپرده های کارت
 11. محدودیت های کارت
 12. گزارش های کارت
 13. خود اظهاری شماره همراه
 14. مشاهده اطلاعات مربوط به تسهیلات
 15. خدمات دسته چک
 16. گزارش وضعیت دسته چک و…

نحوه استفاده از اینترنت بانک سپه

بطور کلی کار با اینترنت بانک ها بسیار ساده و آسان می باشد که شما می توانید اکثر کارهای روزمره بانکی را از این طریق انجام دهید. با این وجود برای استفاده از اینترنت بانک سپه، ابتدا از لینک درج شده در قسمت بالا، وارد صفحه مربوطه شوید و بعد از آنکه وارد اینترنت بانک سپه شدید، طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

1- در قدم اول «نام کاربری» و «گذرواژه» خود را وارد کنید که اگر هنوز دریافت نکرده اید، باید به نزدیک ترین شعب مراجعه کنید تا برای شما فعال سازی شود. اما بعد از وارد کردن اطلاعات مربوطه باید کلید نارنجی رنگ «ورود» را انتخاب کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

اینترنت بانک سپه

2- اینک شما وارد اینترنت بانک سپه شده اید که در وسط صفحه و همچنین سمت راست صفحه می توانید گزینه های کاربردی اینترنت بانک سپه را مشاهده کنید که با انتخاب هر یک از آنها می توانید کارهای روزمره خود را انجام دهید.

اینترنت بانک سپه

برای مثال برای کارت به کارت می توانید گزینه «انتقال وجه کارت به کارت» را انتخاب نمائید که در قسمت بالا باید اطلاعات کارت خودتان (مبدا) و در قسمت پائین باید اطلاعات کارت مقصد را وارد نمائید و با وارد کردن رمز دوم اقدام به کارت به کارت کنید.

اینترنت بانک سپه

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *