اتصال به اینترنت بی سیم در مسیر پیاده روی اربعین

اتصال به اینترنت بی سیم در مسیر پیاده روی اربعین

اینترنت بی سیم مسیر پیاده روی اربعین

150 کیوسک اینترنت وای فای جهت استفاده زائران اربعین حسینی در طول مسیر نجف به کربلا نصب و نحوه اتصال به آن اعلام شد.با توجه به استقبال گسترده مردم برای شرکت در پیاده روی اربعین، خدمات رایگان اینترنت به زائران ارائه می شود.

امسال شبکه WiFi پیاده روی تقویت شده و برای سرویس دهی بیشتر به زائرین، علاوه بر موکب ها، مسیر پیاده روی هم به اینترنت بی سیم مجهز است. ضمن اینکه جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف به صراحت از نصب 350 کیوسک تلفن صلواتی و اینترنت وای فای برای استفاده از این امکانات در طول مسیر نجف به کربلا خبر داده است.

اینترنت زائران اربعین

ارائه اینترنت به زائران اربعین

جهت استفاده زائرین اربعین حسینی لازم است تا مکان آنها و نحوه اتصال به اینترنت بی سیم و استفاده از این خدمات را دانست.

اولین مکان دارای وای فای، میدان «ثوره العشرین» در نجف اشرف است که از آن جا تا شهر کربلا به ازای هر 20 «عمود»، یک کیوسک WiFi موجود است.
کیوسک های نصب شده علاوه بر وای فای، امکان شارژ گوشی رو هم فراهم می کنند.

اما نحوه اتصال به اینترنت بی سیم هم در این مسیر بسیار مهم است.

مشترکین همراه اول که از تلفن های دارای سیستم عامل اندروید استفاده می کنند لازم است تا با استفاده از مسیر setiing–> Wi-Fi–>EAP Method–>Sim–>Wi_Fi_Avval- در طول مسیر به سیستم وای فای متصل شوند.

همچنین زائرینی که از تلفن های دارای سیستم عامل آی.او.اس استفاده می کنند لازم است تا با استفاده از مسیر setiing–> Wi-Fi–>help–>Downloading File Setting–>Wi_Fi_Avval–> بعد از گزینه help تنظیمات را دانلود کنند.
مشترکین ایرانسل و رایتل هم هر بار برای اتصال به هر کیوسک باید به WiFI Avval Guests متصل شوند و در صفحه مرورگر اینترنت گوشی خود، اطلاعات لازم را پر کنند.

Rate this post

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *