آموزش تصویری و مرحله به مرحله ساخت حساب گوگل در اندروید

آموزش تصویری و مرحله به مرحله ساخت حساب گوگل در اندروید

گوگل یکی از معتبرترین شرکت های جهان است که این روزها بی شک می توان گفت که این شرکت بزرگ موفق به ایجاد تغییر و تحولات زیادی در سطح دنیا نموده که تمام شرکت های بزرگ در بستر این شرکت موفق به جهانی شدن، شدند! با این وجود روزانه حداقل یک بار هر یک از ما در گوگل جستجو می کنیم تا اقدام به بررسی، جستجو، وقت گذرانی، آگاهی عمومی، تماشای ویدیو، پاسخ به برخی سوالات و… دست پیدا کنیم.

از این رو اگر شما از گوشی های اندروید استفاده می کنید، باید حتما حساب گوگل را در گوشی خود ایجاد کنید چرا که بدون این حساب کاربردی نمی توانید از تمام برنامه های اصلی و دیفالت اندروید که تمام طراحی آن با گوگل است، استفاده کنید. جای نگرانی نیست چرا که ما قصد داریم شما را با آموزش نحوه ساخت حساب گوگل آشنا کنیم که تنها چند دقیقه می تواند زمان شما را بگیرد. همراه ما باشید.

توجه : اساسا طبق قوانینی که در کشور آمریکا برقرار است، شهروندانی که زیر 13 سال هستند نمی توانند اقدام به ایجاد حساب گوگل کنند و همچنین اگر آنها قصد خرید با حساب گوگل خود داشته باشند، باید به سن قانونی 18 سال برسند تا بتوانند اطلاعات حساب بانکی خود را در این حساب ذخیره کنند.

1- در اولین قدم از منو گوشی باید وارد Settings یا همان بخش تنظیمات شوید.

حساب گوگل

2- در منو باز شده کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به گزینه “Accounts” برسید.

اکانت گوگل

3- در این قسمت بر روی گزینه “Add account” در انتهای صفحه کلیک کنید.

اکانت گوگل

4- اینک شما وارد صفحه Add an account شدید. لازم است در این صفحه گزینه Google را پیدا و انتخاب کنید.

حساب گوگل

5- در صفحه جدید شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا حساب گوگل شما افزوده شود. در غیر اینصورت اگر دارای حساب گوگل نیستید بر روی More options کلیک کنید.

حساب گوگل

6- اینک بر روی Create account کلیک کنید.

گوگل اکانت

7- نام و نام خانوادگی خود را وارد به ترتیب در دو جایگاه خالی تصویر وارد کنید و در صفحه بعدی تمام اطلاعات خود را وارد کنید تا گوگل شما با اطلاعات و هویت شما آشنا شود.

حساب گوگل

8- در نهایت بر روی گزینه “I Agree” کلیک کرده تا حساب گوگل شما ساخته شود.

اکانت گوگل

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *