آموزش تصویری فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک مسکن”

آموزش تصویری فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک مسکن”

سالانه شاهد خبرهای متعددی هستیم که در آن یک سری از افراد سودجو در هر برهه ای از زمان صفحات جعلی را با نام ها و شعارهای مختلف ایجاد می کنند. برای مثال در صفحه کاملا دروغین از بسته ای بسیار با ارزش حرف می زنند که با اسکرول به انتهای صفحه با قیمت ناچیزی روبرو خواهید شد که واقعا می تواند هر یک از ما را شوکه سازد.

سپس شما برای خرید بسته کاملا دروغین به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد که طراحی آن همانند طراحی نسخه واقعی است و با وارد کردن اطلاعات بانکی خود، چیزی از حسابتان کسر نخواهد شد و اما ناگهان حساب بانکی شما بصورت کامل تخلیه خواهد شد! از این رو توصیه ای که ما برای شما داریم، خرید از فوشگاه های معتبر آنلاین کشور می باشد که دارای نماد اعتماد هستند.

 با این وجود طبق گفته ها و شنیده ها، قرار بر این است که تا دی ماه سال جاری رمز از بانک ها حذف و غیر فعال خواهد شد و مشتریان بانک ها باید اقدام به فعال سازی رمز پویا بانکی کنند. بانک مسکن نیز در میان این بانک ها قرار دارد و برای مشتریان خود، از برنامه رمز نما بانک مسکن رونمایی کرد. در این گزارش از نمناک با فرایند فعال کردن رمز یکبار مصرف بانک مسکن آشنا خواهید شد.

1- ابتدا به نزدیک ترین شعب بانک مسکن مراجعه کنید و سپس کارت را وارد دستگاه کارتخوان بانک مسکن نمائید.

2- از منو اصلی گزینه تغییر رمز را انتخاب کنید.

بانک مسکن

3- گزینه خدمات رمز پویا را انتخاب نمائید.

رمز پویا

4- تخصیص رمز دوم پویا را انتخاب کنید.

رمز پویا بانک مسکن

5- در این مرحله باید شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. در صورت مطابقت شماره تلفن با شماره تلفن ثبت شده در سامانه بانک مسکن شما، رسیدی را از دستگاه atm دریافت خواهید کرد که حاوی شماره سریال توکن می باشد و همزمان پیامکی را دریافت می کنید که در آن کد فعال سازی توکن جای داده شده است.

رمز یکبار مصرف

6- اینک از لینک های زیر اقدام به دانلود نرم افزار رمز یکبار مصرف بانک مسکن مطابق با سیستم عامل گوشی خود کنید؛

برنامه رمز نما بانک مسکن

برنامه رمز یکبار مصرف بانک مسکن

7- برنامه دانلود و نصب کنید و سپس وارد برنامه شوید. در صفحه اول باید رمز عبوری را برای خود تعریف کنید که در هر بار ورود و خروج باید آنرا وارد نمائید.

بانک مسکن

8- شما همچنین می توانید از قابیلت حسگر اثر انگشت برای ورود و خروج به برنامه رمز یکبار مصرف بانک مسکن استفاده کنید.

بانک مسکن

9- این مرحله، مرحله آخر می باشد که باید شماره کارت خود را وارد کنید و سپس در قسمت شماره سریال توکن، سریال دریافتی از دستگاه atm و همچنین در قسمت کد فعال سازی باید کدی را که به شما پیامک شده است را وارد کنید. در نهایت بر روی افزودن توکن کلیک کنید. از این رو برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک مسکن باید از این برنامه استفاده کنید که مدت انقضا هر کد دریافتی فقط 60 ثانیه می باشد!

رمز یکبار مصرف

تبریک! شما موفق به فعال سازی رمز پویا بانک مسکن کنید.

Rate this post

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *