آموزش تصویری فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

آموزش تصویری فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

جرائم سایبری همواره یکی از معضل های بزرگ و حائل اهمیت در طی چندین سال اخیر کشورمان بود که افراد سودجو با ایجاد محیط های غیرمجاز و ساختگی، شما را به درگاه های پرداخت کاملا دروغین خود منتقل می کردند که شما برای پرداخت کمترین مبلغ ممکن اطلاعات بانکی خود را وارد می کردید تا بتوانید خرید معمول را داشته باشید اما این گونه نبود و هیچ مبلغی از حساب شما کسر نمی شد.

بلکه تمام حساب بانکی شما بصورت یکجا تخلیه می شد و سالانه چند ده گزارش این چنینی را شاهد بودیم که واقعا اتفاقی ناخوشایند می باشد و برای بر طرف کردن آن، تمامی بانک ها طبق آخرین گفته ها قرار است تا ابتدای دی ماه سال جاری خدمات جدیدی به نام رمز یکبار مصرف را برای تمام مشتریان خود فراهم سازند که در طی این خدمات، دیگر رمز دوم قبلی هر یک از ما از بین می رود و برای هر بار تراکنش آنلاین مالی باید با استفاده از برنامه های مربوطه اقدام به دریفات رمز دوم یکبار مصرف کنید.

بانک کشاورزی در میان سایر بانک ها، از این قابلیت رونمایی کرده است و تمام مشتریان بانک کشاورزی می توانند از نرم افزار توکن موبایلی بانک کشاورزی برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف اقدام کنند که در این گزارش از نمناک به صورت کامل بصورت کامل با این فرآیند آشنا خواهید شد.

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

1- در قدم اول باید اقدام به دانلود نرم افزار توکن موبایلی بانک کشاورزی کنید که در ادامه می توانید بنابر سیستم عامل دستگاه خود اقدام به دانلود کنید.

رمز دوم یکبار مصرف بانک کشاورزی

فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

2- بعد از دانلود و نصب برنامه رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی، وارد برنامه شوید. توجه داشته باشید که زبان برنامه مطابق زبان موبایل می باشد و در صورت انگلیسی بودن عناوین موجود در توکن موبایلی بانک کشاورزی شوکه نشوید. از تنظیمات اسمارت فون خود زبان گوشی را تغییر دهید. اینک بر روی بصورت دستی کلیک کنید.

رمز یکبار مصرف

3- در این مرحله باید کد 7 رقمی که از طریق درخواست در شعب بانک کشاورزی دریافت کرده اید را در قسمت شماره سریال و کد فعال سازی که در حین فعال سازی به شما پیامک شده است را باید کپی کنید. اینک بر روی تائید کلیک کنید.

رمز یکبار مصرف

4- برنامه شما با موفقیت فعال شده است. برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک کشاورزی تنها کافیست بر روی گزینه اول یعنی «رمز یکبار مصرف» کلیک کنید.

بانک کشاورزی

5- در طی چند ثانیه رمز یکبار مصرفی برای شما به نمایش گذاشته می شود که تمام عمر آن فقط 60 ثانیه می باشد!

بانک کشاورزی

 اینک برنامه رمز پویا بانک کشاورزی بر روی اسمارت فون شما نصب شده است و می توانید هر زمان از آن برای برای خرید اینترنتی در نهایت امنیت استفاده کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *