آموزش تصویری روش های فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سامان”

آموزش تصویری روش های فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سامان”

 رمز یکبار مصرف بانک سامان همواره یکی از جدیدترین خدمات بانک سامان است که در اصل یکی از روش های ممکن برای مقابله با افراد سودجویی است که تمام تلاش و تفکر آنها کلاهبرداری و تخلیه حساب بانکی عموم مردم است. با این حال با مستندهای گوناگونی را مشاهده کرده اید و بی شک با روش های کلاهبرداری که شامل کشیدن مالک حساب به دستگاه خودپرداز و همچنین درگاه های پرداخت آنلاین دروغین و ساختگی و.. آشنا هستید.

به همین دلیل تمام بانک های کشور می بایست تا قبل از دی ماه سال جاری اقدام به فعال سازی ساامانه رمز یکبار مصرف برای مشتریان خود کنند که در این روش دیگر شما هیچ رمز دوم خاصی ندارید چرا که برای هر بار خرید، باید رمز دوم یکبار مصرف بانک سامان را با استفاده از برنامه ای که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد، ایجاد کنید و از این کد که تنها 60 ثانیه انقضا دارد، می توانید استفاده کنید و این فرایند بی شک مدت زمان کلاهبرداری اینترنتی را به بیشترین میزان ممکن کاهش خواهش داد.

رمز یکبار مصرف بانک سامان که بیشتر به رمز پویا بانک سامان شناخته شده است، فرآیند بسیار آسانی دارد که مشتریان بانک سامان می توانند در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک، اقدام به فعال سازی این قابلیت کنند. همراه ما باشید.

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سامان

 مشتریان بانک سامان می توانند از طریق این روش اقدام به فعال سازی رمز یکبار بانک سامان خود کنند که در این گزارش از نمناک به‌صورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. توجه داشته باشید که از این روش شما کدهای مختلفی را دریافت می کنید و این کدهای دریافتی را باید در برنامه رمز یکبار مصرف بانک سامان یعنی برنامه رمزینه وارد کنید تا بتوانید از این خدمات استفاده کنید. از این رو روشی که گفته شد، صرف انجام کارهای اولیه فعال سازی برنامه رمزینه بانک سامان می باشند. همراه ما باشید.

فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک سامان

ساده‌ترین و آسان ترین روش فعال سازی برنامه رمزینه بانک سامان و استفاده از خدمات مربوط به رمز یکبار مصرف، حضور در نزدیک ترین شعب بانک سامان می باشد که در طی این حضور، شما می توانید درخواست فعال سازی این قابلیت را بدهید و در نهایت به شما در فعال سازی این قابلیت در کمترین زمان کمک خواهد شد.

رمز یکبار مصرف

این برای اشخاصی است که در اینترنت بانک سامان حساب کاربری ندارند و اگر شما حساب کاربری در اینترنت بانک سامان دارید، می توانید از طریق روش زیر بدون مراجعه به نزدیک ترین شعب بانک سامان، قابلیت مدنظر را فعال سازی کنید.

توجه : اگر شما این روش را برای فعال سازی رمز پویا بانک سامان انتخاب کرده اید، قبل از مراجعه به بانک از طریق لینک های انتهای این صفحه از نمناک برنامه رمزینه را حتما و حتما دانلود و نصب کنید.

 اینترنت بانک سامان «نت بانک سامان»

روش اولی که ما قصد داریم به شما آموزش دهیم، استفاده از برنامه نت بانک سامان برای فعال کردن رمز پویا بانک سامان می باشد که باید در اینترنت بانک سامان رمز عبور و نام کاربری داشته باشید و این مستلزم حضور در بانک می باشد. برای استفاده از این روش باید ابتدا برنامه رمزینه بانک سامان را از انتها دانلود کنید و سپس طبق مراحل زیر پیش بروید؛

1- برنامه رمزینه را از انتهای این مطلب از نمناک دانلود و نصب کنید.

2- سپس از این لینک به نت بانک سامان مراجعه کنید و از منو، گزینه «مدیریت کارت» را انتخاب نمائید.

نت بانک سامان

3- در صفحه ای که روبروی شما است، می توانید گزینه فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک سامان را مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کنید.

4- اینک کارت مدنظر خود را انتخاب کنید و سپس بر روی فعال سازی برنامک کلیک کنید. یک QR Code به مدت 10 دقیقه برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید از قسمت اسکن اپلیکیشن رمزینه بانک سامان، این کد را اسکن کنید.

5- بعد از اسکن، مجددا یک کد 6 رقمی رمزینه و سپس یک کد 4 رقمی به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد که باید وارد کنید. اینک برنامه شما با موفقیت فعال سازی شده است و می توانید بدون اینترنت اقدام به دریافت رمز یکبار مصرف بانک سامان کنید. گفتنی است که تاکنون روشی که بتوان از همراه بانک سامان برای فعال سازی این قابلیت استفاده کرد، معرفی و رونمایی نشده است.

دانلود برنامه رمز یکبار مصرف بانک سامان

برنامه رمزینه

همان گونه که گفته شد برای دریافت رمز یکبار مصرف بانک سامان باید برنامه رمزینه را دانلود کنید که توسط مجموعه بانک سامان عرضه شده است و می توانید به سادگی از آن استفاده کنید. برای دانلود این برنامه می توانید از طریق لینک های زیر اقدام به دانلود کنید؛

 بانک سامان

رمز دوم یکبار مصرف بانک سامان

1- بعد از نصب برنامه در صفحه اول شاهد این صفحه خواهید بود که نشان دهنده روش های ممکن برای دریافت رمز دوم دوم یکبار مصرف بانک سامان می باشد.

برنامه رمزینه

2- کد دریافتی از روش های گفته شده را باید اسکن کنید. از این رو بر روی ادامه کلیک کنید.

برنامه رمزینه

 3- از طریق موارد زیر می توانید برای فعال سازی رمز اول، دوم و اینترنت بانک سامان اقدام کنید.

رمز دوم یکبار مصرف

 توجه : بعد از فعال سازی برنامه نیازی به استفاده از اینترنت نیست.

Rate this post

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *