آموزش تصویری روش فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک صادرات”

آموزش تصویری روش فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک صادرات”

جرائم سایبری یا به اصطلاح کلاه برداری اینترنتی یکی از مهم ترین و اصلی ترین اتفاقاتی است که متاسفانه به میزان زیادی در طول سال شاهد آن هستیم و در طی آن حساب مالی تعداد زیادی از مشتریان بانکی خالی می شود. با این وجود این دسته از افراد کار خاصی انجام نمی دهند چرا که فقط با ایجاد یک درگاه پرداخت جعلی شما را به دام می اندازند.

بعد از به دام انداختن شما، وارد درگاه خرید دروغین خواهید شد که هیچ نوع تراکنشی انجام نخواهد شد و با وارد کردن درست یا اشتباه اطلاعات بانکی خود، پیغام خرید موفقیت آمیز خرید را مشاهده خواهید نمود. با این وجود تمام بانک های کشور در راستای از بین بردن سودجویی این دسته از افراد، از رمز یکبار مصرف استفاده خواهند کرد که طبق گفته ها و شنیده ها تا دی ماه سال جاری رمز دوم همه بانک ها حذف خواهند شد.

بانک صادرات نیز در میان این بانک ها قرار دارد و تمام مشتریان بانک صادرات نیز باید از این قابلیت برای امنیت حساب بانکی خود اقدام به فعال سازی کنند تا بتوانند اقدام به خرید اینترنتی نمایند. با این وجود در این گزارش از نمناک ما قصد داریم شما را با صفر تا صد دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات آشنا سازیم. همراه ما باشید.

بطور کلی برای دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات دو روش وجود دارد که عبارتند از؛

  1.  کد ussd رمز یکبار مصرف بانک صادرات
  2.  برنامه رمز یکبار مصرف بانک صادرات

فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک صادرات با کد ussd

بانک صادرات جهت سهولت مشتریان برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات، از کد ussd رونمایی ساخته است که تمام مشتریان بانک صادرات می توانند از آن به سادگی استفاده کنند. از این رو باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید؛

1- ابتدا شما # 719 * را شماره گیری کنید.

بانک صادرات

2- شماره کارت را وارد کنید و بر روی Send کلیک نمائید.

رمز یکبار مصرف

3- یک رمز چهار رقمی وارد کنید و مجددا بر روی Send کلیک نمائید.

بانک صادرات

4- شما با موفقیت ثبت نام کردید. مجددا # 719 * را شماره گیری کنید و از منو موجود گزینه 5 را جهت دریافت رمز یکبار مصرف انتخاب نمائید.

بانک صادرات

برنامه ریما بانک صادرات

روش دومی که تمام مشتریان می توانند از آن جهت دریافت رمز یکبار مصرف بانکی خود استفاده کنند، استفاده از اپلیکیشن موبایلی بانک صادرات است. برنامه «ریما» جهت دریافت رمز یکبار مصرف بانک آینده نیز استفاده می شود که اگر شما حساب دیگری نیز در بانک آینده دارید می توانید در این برنامه وارد کنید.

1- برای فعال سازی این اپلیکیشن باید ابتدا اقدام به دانلود برنامه رمز یکبار مصرف بانک صادرات نمائید؛

دانلود برنامه رمز یکبار مصرف بانک صادرات

رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات

2- بعد از دانلود و نصب برنامه، وارد آن شوید و سپس یک کلمه عبور که باید حاوی حرف لاتین بزرگ و عدد باشد را وارد کنید و در انتها بر روی ثبت نام کلیک کنید.

برنامه ریما

3- در این مرحله شما باید شماره تلفن خود را وارد کنید تا یک رمز یکبار مصرف جهت تائید شماره وارد شده را دریافت کنید.

بانک صادرات

4- کد دریافت شده را وارد کرده و بر روی تائید کلیک کنید.

برنامه ریما

5- به این مرحله توجه داشته باشید که تا این قسمت برنامه ریما ثبت شده است. اما برای فعال سازی باید به دستگاه خودپرداز نزدیک ترین شعبه بانک صادرات مراجعه کنید و سپس از منو دستگاه خودپرداز بر روی گزینه رمز کارت و سپس رمز دوم یکبار مصرف کلیک کنید و در ادامه شماره تلفن خود را وارد کنید. بدین گونه دستگاه ATM یک رسید برای شما چاپ خواهد کرد و همزمان یک رمز به شما پیامک خواهد شد. رمز دریافتی از بانک را باید در جایگاه اول و رمز پیامک شده را باید در جایگاه دوم وارد کنید تا بتوانید اقدام به دریافت رمز یکبار مصرف بانک صادرات کنید. موفق باشید.

رمز پویا بانک صادرات

اینک شما با موفقیت توانستید رمز پویا بانک صادرات را فعال سازی کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *